Bilety na 4. mecz półfinału play-off [Harmonogram i zasady sprzedaży]

0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali Trefl Sopot w Hali Stulecia i tym samym przedłużyli półfinałową serię Orlen Basket Ligi! Spotkanie numer cztery odbędzie się w poniedziałek, 27 maja, o godzinie 20:00 w Hali Orbita. Poniżej prezentujemy harmonogram i zasady sprzedaży biletów na to spotkanie.

KUP BILET NA CZWARTY MECZ PÓŁFINAŁU WKS ŚLĄSK WROCŁAW – TREFL SOPOT

Przypominamy: karnety z sezonu zasadniczego nie obowiązują w fazie play-off. Karnetowicze mają za to pierwszeństwo zakupu biletów w play-offach, a wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

1. tura sprzedaży dla karnetowiczów – do 26 maja do godz. 9:59

Pierwszeństwo zakupu będą mieli wszyscy karnetowicze – zarówno ci, którzy zakupili karnety na rozgrywki Orlen Basket Ligi, jak i BKT EuroCup czy łączone. Do niedzieli go godziny 9:59 sprzedaż będzie dostępna wyłącznie dla nich. Na stronie Abilet.pl przy wejściu na stronę zakupu biletów należy wpisać kod pierwokupu znajdujący się w dolnej części rewersu karnetu (obok kodu QR). Jeden kod pierwokupu uprawni do kupna dwóch wejściówek na czwarte spotkanie półfinału. Karnetowicze będą mogli wybrać dowolne miejsce na włączonych do sprzedaży trybunach hali.

Posiadasz więcej niż jeden karnet i chcesz kupić co najmniej trzy bilety? Niżej przeczytasz, jak kupić więcej sztuk biletów w jednej transakcji.

2. tura sprzedaży dla osób, które zakupiły bilet na dowolny domowy mecz WKS Śląska Wrocław w ćwierćfinale fazy play-off lub trzeci mecz półfinałowy WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot lub mecz WKS Śląsk Wrocław – Muszynianka Domelo Sokół Łańcut i karnetowiczów – 26 maja od godz. 10:00 do godz. 14:59

Dla osób, które wspierały naszą drużynę podczas ćwierćfinałów ze Stalą, trzeciego spotkania z Treflem oraz w decydującym o awansie do play-off meczu z Sokołem Łańcut, przygotowaliśmy dodatkową turę sprzedaży biletów. W niedzielę od godziny 10:00 do godziny 14:59 będzie trwał kolejny etap przedsprzedaży przeznaczony właśnie dla nich. Możliwość kupna wejściówki na czwarty mecz półfinału pojawi się po wpisaniu kodu z biletu na mecz ćwierćfinałowy lub, kodu z bilety na mecz półfinałowy lub kodu z biletu na mecz Śląsk – Sokół (jeden kod upoważnia do zakupu jednego biletu na dowolnym wolnym miejscu w Hali Orbita). Kod pierwokupu można znaleźć w prawym górnym rogu każdego biletu elektronicznego nad kodem kreskowym. Kody biletów można znaleźć także po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie Abilet.pl – w prawym górnym rogu należy rozwinąć zakładkę z ikoną człowieka i wybrać opcję “Zamówienia”. Po pojawieniu się zamówień należy kliknąć przycisk “Więcej” obok odpowiedniego meczu – tam znajdują się kody biletów uprawniające do zakupu. Oczywiście cały czas dostępna będzie też przedsprzedaż dla karnetowiczów.

Jak kupić kilka sztuk biletów w jednej transakcji?

Posiadając kilka karnetów lub biletów z wyżej wymienionych meczów nie trzeba kupować wejściówek na mecz półfinałowy w oddzielnych transakcjach. By wejść na stronę sprzedaży, najpierw należy wpisać wszystkie przysługujące nam kody pierwokupu z karnetu lub kody z biletów za pomocą przycisku “Dodaj kod”. Następnie należy wybrać przysługującą nam ilość biletów, klikając konkretne miejsca w Hali Orbita oraz przejść do płatności. Kody z karnetów i biletów można łączyć w jednej transakcji. Przykładowo, posiadając karnet i cztery bilety z ćwierćfinałów, możemy kupić sześć biletów na mecz półfinałowy w jednej transakcji, wpisując je wszystkie przed przejściem do wyboru miejsc.

3. tura sprzedaży dla wszystkich kibiców – od 26 maja od godz. 15:00 do momentu rozpoczęcia meczu

W niedzielę o godzinie 15:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na czwarte spotkanie półfinałowe dla wszystkich kibiców.

Inne ważne informacje dotyczące sprzedaży biletów:

CENY BILETÓW NA CZWARTY MECZ PÓŁFINAŁU:

SEKTORY C, D, E, L, M, N: normalny – 110 zł, ulgowy – 100 zł

SEKTORY B, F, O: normalny – 100 zł, ulgowy – 90 zł

SEKTORY A, P, C1, C2, C3, D1, D2, D3: normalny – 90 zł, ulgowy – 80 zł

SEKTORY I, J: normalny – 80 zł, ulgowy – 70 zł

SEKTOR A2: 300 zł

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). 

Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.

W przypadku problemów ze znalezieniem kodów pierwokupu oraz kodów biletów lub dostępem do sprzedaży prosimy o kontakt z telefoniczną obsługą klienta Abilet.pl pod numerem +48 68 320 20 60 lub napisać wiadomość na adres pomoc@abilet.pl.

Bilety na sektor K można kupić jedynie poprzez bezpośredni kontakt z Klubem Kibica WKS Śląska Wrocław.

Tagi: biletydziennik play-offOBLOrlen Basket Ligaplay-offplksprzedażtrefl sopotWKS Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

11 − 10 =