Orlen Basket Liga

Sezon 2023/2024
wyjazdowy

Sobota 23.09  15:30

MKS Dąbrowa Górnicza

HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Al. Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

82 - 80

przegrana

domowy

Niedziela 1.10  20:10

Tauron GTK Gliwice

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

80 - 75

wygrana

domowy

Niedziela 8.10  17:30

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

88 - 79

wygrana

domowy

Niedziela 15.10  17:30

King Szczecin

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

60 - 83

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 22.10  17:30

Anwil Włocławek

Hala Mistrzów, Chopina 8, 87-800 Włocławek

80 - 74

przegrana

wyjazdowy

Piątek 27.10  17:30

Polski Cukier Start Lublin

MOSiR Globus, Kazimierza Wielkiego 8, 20-611 Lublin

102 - 85

przegrana

domowy

Niedziela 5.11  17:30

Enea Stelmet Zastal Zielona Góra

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

77 - 66

wygrana

domowy

Sobota 11.11  19:30

Dziki Warszawa

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

78 - 72

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 19.11  17:30

Icon Sea Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

78 - 53

przegrana

domowy

Sobota 25.11  15:30

PGE Spójnia Stargard

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

75 - 69

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 3.12  17:30

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

3mk Arena Ostrów, Andrzeja Kowalczyka 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski

108 - 51

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 10.12  17:30

Legia Warszawa

OSiR Warszawa Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa

82 - 98

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 17.12  15:30

Arriva Polski Cukier Toruń

Arena Toruń, ul. Gen. J. Bema 73/89, 87-100 Toruń

78 - 75

przegrana

domowy

Sobota 23.12  17:30

Trefl Sopot

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

66 - 87

przegrana

wyjazdowy

Sobota 30.12  20:30

Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

MOSiR Łańcut, Armii Krajowej 57, 37-100 Łańcut

84 - 91

wygrana

domowy

Niedziela 7.01  19:30

MKS Dąbrowa Górnicza

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

72 - 76

przegrana

wyjazdowy

Piątek 12.01  19:30

Tauron GTK Gliwice

Mała Arena Gliwice, Akademicka 50, 44-100 Gliwice

86 - 87

wygrana

wyjazdowy

Sobota 20.01  15:30

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia

Polsat Plus Arena Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-304 Gdynia

78 - 117

wygrana

wyjazdowy

Piątek 26.01  17:30

King Szczecin

Netto Arena, Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

89 - 84

przegrana

domowy

Środa 27.03

Anwil Włocławek

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

20:00

domowy

Poniedziałek 12.02  20:00

Polski Cukier Start Lublin

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

97 - 95

wygrana

wyjazdowy

Czwartek 29.02

Enea Stelmet Zastal Zielona Góra

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra

19:30

wyjazdowy

Niedziela 10.03

Dziki Warszawa

Hala Koło, ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

19:30

domowy

Czwartek 14.03

Icon Sea Czarni Słupsk

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

17:30

wyjazdowy

Sobota 23.03

PGE Spójnia Stargard

Hala OSiR, Pierwszej Brygady 1, 73-110 Stargard

15:30

domowy

Poniedziałek 1.04

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

20:00

domowy

Niedziela 7.04

Legia Warszawa

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

domowy

Piątek 12.04

Arriva Polski Cukier Toruń

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Niedziela 21.04

Trefl Sopot

Ergo Arena, ul. Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot

00:00

domowy

Sobota 27.04

Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00