Tomczak: Sporo dobrych fragmentów

0

Pierwszy zwycięski sparing podczas okresu przygotowawczego podsumował Szymon Tomczak. Środkowy zdobył w meczu ze Stalą Ostrów 8 punktów.

Szymon Tomczak: Prowadziliśmy szesnastoma punktami i na chwilę straciliśmy kontrolę. Mimo to wytrzymaliśmy trudny moment, utrzymaliśmy prowadzenie i dzięki temu możemy się cieszyć ze zwycięstwa.

Był to bardzo trudny mecz pod względem fizycznym. Oba zespoły są teraz w ciężkim treningu, a to był pierwszy sparing, więc na pewno nie wyglądało to zbyt ładnie. Zwłaszcza w pierwszej połowie było jednak sporo fragmentów w naszym wykonaniu, gdzie gra mogła cieszyć oko. Jutro na pewno będziemy analizować to spotkanie, a na treningach będziemy uczyć się współpracy ze sobą i z każdym kolejnym meczem będzie to wyglądało coraz lepiej.

Jeremiah Martin i Conor Morgan to zawodnicy, którzy są na bardzo wysokim poziomie. Dla nich to coś normalnego, że wprowadzają się tak dobrze w zespół, bo na tle przeciwnika ich możliwości wyglądają naprawdę imponująco. Bardzo dobrze się z nimi grało i nie mogę się doczekać kolejnych okazji, by wspólnie z nimi znaleźć się na boisku.

Tagi: basketballplkŚląsk WrocławSzymon Tomczakwypowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

19 − siedem =