Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2023/24!

0

Czas na nowy sezon pełen koszykarskich emocji! W najbliższych miesiącach Śląsk Wrocław będzie walczył o kolejny medal Orlen Basket Ligi, a także mierzył się z czołowymi europejskimi zespołami w BKT EuroCup. Najlepszy sposób, by wspierać WKS? Oczywiście karnet! Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące sprzedaży stałych wejściówek na sezon 2023/24.

KUP KARNET NA SEZON 2023/24

Karnet w sezonie 2023/2024 gwarantuje:

 • obejrzenie każdego meczu faz zasadniczych Orlen Basket Ligi, BKT EuroCup lub obu tych rozgrywek (w zależności od wybranego rodzaju karnetu) ze stałego miejsca w obu halach (Hali Stulecia i Hali Orbita)
 • korzystną cenę w porównaniu do pojedynczych biletów – co najmniej 1 mecz gratis w przypadku karnetów Orlen Basket Ligi i BKT EuroCup oraz co najmniej 4 mecze gratis w przypadku karnetów łączonych
 • gwarancję miejsca oraz pierwszeństwo zakupu biletów w niższej cenie na wszystkie mecze fazy play-off Orlen Basket Ligi i BKT EuroCup
 • darmowy wstęp na VI Memoriał Adama Wójcika, który odbędzie się w dniach 12-13 września w Hali Orbita
 • karnet w formie tradycyjnej w kolekcjonerskim opakowaniu i/lub w wygodnej formie elektronicznej
 • jednorazowa zniżka 10% na zakupy w sklepie kibica on-line

W sezonie 2023/2024 obowiązywać będą następujące rodzaje karnetów:

 • karnet ligowy upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym Orlen Basket Ligi
 • karnet europejski upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym BKT EuroCup
 • karnet łączony upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym Orlen Basket Ligi i BKT EuroCup

Wszystkie rodzaje karnetów upoważniają do wstępu na VI Memoriał Adama Wójcika oraz dają prawo do pierwokupu biletów w fazach play-off EBL i EuroCupu.

Wszystkie trzy rodzaje karnetów będzie można kupić w trzech kategoriach cenowych:

 • kategoria VIP: miejsca przy parkiecie – sektor V w Hali Stulecia i sektor A2 oraz pozostałe dostępne w sprzedaży sektory w Hali Orbita. Karnet kategorii VIP upoważnia także do wstępu do strefy cateringowej.
 • kategoria GOLD: sektory C1 i C2 w Hali Stulecia oraz sektory A, B, C, D, E, L, M, N, O i P w Hali Orbita
 • kategoria SILVER: sektory B2 i D2 w Hali Stulecia oraz sektory A, B, O i P w Hali Orbita

Karnety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). UWAGA! Posiadanie dokumentu uprawniającego do ulgi będzie sprawdzane przez ochronę przy wejściu na każdy mecz do Hali Stulecia i Hali Orbita.

Dzieci do lat siedmiu mogą wchodzić na mecze za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Do każdej transakcji doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 3% łącznej ceny wybranych karnetów oraz koszt dostawy.

Karnety na sezon 2023/2024 można kupić wyłącznie online za pośrednictwem serwisu Abilet.pl lub na stronie internetowej wks-slask.eu w zakładce „KUP BILET”. W pierwszej kolejności należy wybrać rodzaj kupowanego karnetu, następnie miejsce w Hali Stulecia, a na koniec miejsce w Hali Orbita. Tym samym do jednego karnetu przypisane będzie po jednym miejscu w dwóch halach, w których WKS Śląsk Wrocław będzie rozgrywał swoje mecze w nadchodzącym sezonie.

Ponadto, karnetowicze z poprzedniego sezonu mają możliwość zakupu karnetu na tych samych miejscach w Hali Stulecia, które zajmowali w sezonie 2022/23. Po wybraniu miejsca należy wpisać kod pierwokupu znajdujący się na karnecie z poprzedniego sezonu.

 

 

Niewykorzystane miejsca trafią do otwartej sprzedaży w poniedziałek (28 sierpnia) o godzinie 10:00.

Zakup karnetu na mecze WKS Śląska Wrocław w sezonie 2023/24 do 11 września włącznie upoważnia do wstępu na VI Memoriał Adama Wójcika. Wszyscy karnetowicze otrzymają na podane przy zakupie karnetu adresy e-mail darmowe bilety uprawniające do wejścia na Memoriał (zostaną przydzielone miejsca wybrane przy zakupie karnetu).

Okazanie potwierdzenia zakupu jest równoznaczne z okazaniem karnetu zarówno podczas Memoriału, jak i w trakcie sezonu. Plastikowe karnety dotrą do kibiców na wskazany przy zakupie adres przed pierwszym domowym meczem Orlen Basket Ligi poprzez wybraną formę dostawy (kurier, paczkomat, Poczta Polska).

Zadbaj o planetę oraz swoją wygodę i wybierz karnet EKO! To specjalna darmowa dostawa karnetu do Walletu, czyli portfela elektronicznego w Twoim telefonie. Cyfrowy portfel jest opracowany w systemie Android oraz iOS. Uwaga! Wybierając tę formę dostawy, nie otrzymasz plastikowego karnetu. Karnet w formie elektronicznej możesz otrzymać także wybierając tradycyjną formę dostawy.

Kod pierwokupu znajdujący się na potwierdzeniu zakupu nad kodem kreskowym oraz na plastikowym karnecie jest równocześnie kodem rabatowym na 10% zniżki w sklepie kibica sklep.wks-slask.eu. Kod zostanie aktywowany w ciągu 48 godzin od momentu zakupu karnetu. Należy go wpisać podczas dokonywania wyboru sposobu dostawy i płatności, składając zamówienie w sklepie kibica. Kod jest jednorazowy i obowiązuje przez 12 miesięcy.

Tagi: karnetyOBLOrlen Basket LigaplkWKS Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

17 − 5 =