Play-offy 2022 już od Wielkiej Soboty!

0

Już w sobotę Trójkolorowi zaczną zmagania w play-offach Energa Basket Ligi. Sezon zasadniczy zakończyliśmy na 5. miejscu, więc w ćwierćfinale zmierzymy się z prowadzonym przez Olivera Vidina Enea Zastalem BC Zielona Góra, który uplasował się tuż za podium. Przed nami niezwykle ciekawe Święta Wielkanocne! 

Pierwszy mecz już w Wielką Sobotę o godz. 17:30, a w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 15:30 drugie spotkanie serii.  Do Wrocławia oba zespoły zawitają dopiero 25 kwietnia, kiedy to o godz. 19:00 w legendarnej Hali Stulecia zagramy trzeci mecz ćwierćfinału. Bilety na to spotkanie s już w sprzedaży na stronie Abilet.pl! Zachęcamy, by nie zwlekać z zakupem do ostatniej chwili i już dziś zająć najlepsze miejsca w słynnej Hali Stulecia. Do 22 kwietnia twa przedsprzedaż, podczas której wszystkie bilety są tańsze 10 złotych.

Ewentualne czwarte spotkanie odbędzie się 27 kwietnia w Hali Stulecia, a ewentualne piąte 30 kwietnia w Zielonej Górze. Bądźcie z nami w tych arcyważnych chwilach – razem walczymy o półfinał, w którym możemy trafić na zwycięzcę pary Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – King Szczecin. Hej Śląsk!

Udostępnij:

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

2 × 3 =