Pelplin na horyzoncie!

0

W środowy wieczór nasze rezerwy czeka kolejne trudne spotkanie, tym razem naszym rywalem będzie zespół Decki Pelplin. Obydwa zespoły mają trudny okres za sobą, ale w jednym i drugim wypadku celem będą dwa punkty, więc zapowiada się ciekawe widowisko.

Do kolejnej ligowej kolejki przystąpimy zmobilizowani i zmotywowani ostatnimi dwoma meczami. W znakomitym stylu wygraliśmy z wyżej notowanymi Tychami na wyjeździe, a u siebie po dogrywce przegraliśmy z Kociewskimi Diabłami, ale zostawiliśmy serce na parkiecie i byliśmy o krok od kolejnej sensacyjnej wygranej.

Nasz następny przeciwnik z bilansem 12 zwycięstw i 13 porażek plasuje się na 12. miejscu w tabeli. W ostatnich czterech meczach, pelplinianie schodzili z parkietu trzykrotnie pokonani. Mimo niskiej lokaty podopieczni trenera Przemysława Łuszczewskiego są groźnym przeciwnikiem dla każdego zespołu w lidze i środowe spotkanie z całą pewnością nie będzie należało do łatwych.

Gra Decki opiera się głównie na trzech zawodnikach. Liderem zespołu jest Thomas Davis, który średnio notuje na swoim koncie 14,1 punktu, 7 zbiórek i 3,8 zbiórek na mecz. Dzielnie wspierają go Karol Obarek (12,3 punktu, 3,2 zbiórki i 1,8 asysty) i Damian Ciesielski (11,8 punktu, 2,8 zbiórki i 4,1 asysty), a solidne wsparcie zapewnia również Roman Janik.

Na tym etapie sezonu każdy zespół ma swoje problemy kadrowe i niestety te nie omijają również nas. Od kilku tygodni borykamy się z kontuzjami ważnych zawodników i do ostatniej chwili nie będzie wiadomo w jakim zestawieniu wystąpimy.

Środowe spotkanie rozpocznie się o 18:30, transmisję jak zawsze przeprowadzi portal Emocje TV.

Udostępnij:

Tagi: Decka PelplinWKS Śląsk II Wrocławzapowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

jeden × cztery =