Karnety na sezon 2022/2023 – wszystkie informacje w jednym miejscu!

0

Po rocznej przerwie ponownie dajemy naszym kibicom możliwość zakupu karnetów na sezon 2022/2023! Oprócz gwarancji wejścia na wszystkie spotkania sezonu zasadniczego Energa Basket Ligi i 7DAYS EuroCup, karnety upoważniają także do pierwokupu biletów w fazach play-off obu rozgrywek. Karnety sprzedawane są wyłącznie online za pośrednictwem serwisu Abilet.pl, a poniżej prezentujemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące ich dystrybucji.

CO GWARANTUJE KARNET NA SEZON 2022/2023?

Karnet na sezon 2022/23 gwarantuje:

– obejrzenie każdego meczu faz zasadniczych Energa Basket Ligi, 7DAYS EuroCup lub obu tych rozgrywek (w zależności od wybranego rodzaju karnetu) ze stałego miejsca w obu halach

– korzystna cena w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów – co najmniej 1 mecz gratis w przypadku karnetów Energa Basket Ligi i 7DAYS EuroCup oraz co najmniej 4 mecze gratis w przypadku karnetów łączonych

gwarancja miejsca oraz pierwszeństwo zakupu biletów na wszystkie mecze fazy play-off Energa Basket Ligi i 7DAYS EuroCup (pierwszeństwo zakupu biletów podczas play-offów obowiązuje jedynie w rozgrywkach, na które został kupiony karnet)

– darmowy wstęp na V Memoriał Adama Wójcika – Alba Cup 2022 (szczegóły dotyczące turnieju podamy w najbliższych dniach)

– karnet w formie tradycyjnej w kolekcjonerskim opakowaniu oraz w wygodnej formie elektronicznej

JAKIE SĄ RODZAJE KARNETÓW W SEZONIE 2022/2023?

W sezonie 2022/2023 obowiązywać będą następujące rodzaje karnetów:

karnet ligowy upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym Energa Basket Ligi

karnet europejski upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym 7DAYS EuroCup

karnet łączony upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym Energa Basket Ligi i 7DAYS EuroCup

Wszystkie rodzaje karnetów upoważniają także do wstępu na V Memoriał Adama Wójcika – ALBA Cup 2022 oraz dają prawo do pierwokupu biletów w fazach play-off EBL i EuroCupu.

JAKIE SĄ KATEGORIE CENOWE KARNETÓW W SEZONIE 2022/2023?

Wszystkie trzy rodzaje karnetów będzie można kupić w następujących kategoriach cenowych:

kategoria VIP: miejsca przy parkiecie – sektor V w Hali Stulecia i sektor A2 oraz pozostałe dostępne w sprzedaży sektory w Hali Orbita. Karnet kategorii VIP upoważnia także do wstępu do strefy cateringowej.

kategoria GOLD: sektory B2, C1 od 1. do 10. rzędu, C2 i D2 w Hali Stulecia oraz sektory A, B, C, D, E, L, M, N, O i P w Hali Orbita

kategoria SILVER: sektor C1 od 11. rzędu wzwyż w Hali Stulecia oraz sektory A, B, O i P w Hali Orbita

JAKIE SĄ CENY KARNETÓW W SEZONIE 2022/2023?

Karnety w sezonie 2022/2023 można kupić w następujących cenach:

Dzieci do lat siedmiu mogą wchodzić na mecze za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

JAK WYGLĄDA PROCEDURA ZAKUPU KARNETÓW NA SEZON 2022/2023?

Karnety na sezon 2022/2023 można kupić wyłącznie online za pośrednictwem serwisu Abilet.pl lub na stronie internetowej wks-slask.eu w zakładce „KUP BILET”. W pierwszej kolejności należy wybrać rodzaj kupowanego karnetu, następnie miejsce w Hali Stulecia, a na koniec miejsce w Hali Orbita. Tym samym do jednego karnetu przypisane będzie po jednym miejscu w dwóch halach, w których WKS Śląsk Wrocław będzie rozgrywał swoje mecze w nadchodzącym sezonie.

Po dokonaniu płatności nabywca otrzyma potwierdzenie zakupu karnetu wraz z kodem pierwokupu pozwalającym na pobranie darmowego biletu na  V Memoriał Adama Wójcika po rozpoczęciu sprzedaży wejściówek na turniej. Karnety dotrą do kibiców kurierem na wskazany przy zakupie adres przed rozpoczęciem sezonu ligowego.

JAK DOPINGOWAĆ DRUŻYNĘ RAZEM Z KLUBEM KIBICA?

Kibiców chętnych do głośnego i aktywnego wspierania drużyny z Klubem Kibica zachęcamy do zakupu karnetu na sektory K w Hali Orbita i B2 w Hali Stulecia. Można to zrobić kontaktując się z Klubem Kibica poprzez jego facebookowy fanpage „Klub Kibica WKS Śląsk Wrocław Basketball” lub z Konradem Szokalskim pod numerem telefonu 733 366 812 po 1 września.

Udostępnij:

Tagi: 2022/23energa basket ligaEuroCupkarnetkarnetykoszykówkaplkWKS Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz