Karnety na sezon 2020/2021 – wszystkie niezbędne informacje

0

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze koszykarskiego Śląska Wrocław w sezonie 2020/2021! Karnety, sprzedawane w tzw. szachownicę, dotrą do kibiców pocztą lub kurierem.  Poniżej prezentujemy wszystkie niezbędne informacje.

KUP KARNET

CO GWARANTUJE KARNET NA SEZON 2020/2021?

Karnet na sezon 2020/2021 gwarantuje:

– wstęp na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław rundy zasadniczej Energa Basket Ligi, które odbędą się z udziałem publiczności

– wstęp na wszystkie domowe mecze rundy zasadniczej Suzuki 1. Ligi, które odbędą się z udziałem publiczności

– pierwszeństwo zakupu wejściówek w fazie play-off Energa Basket Ligi i Suzuki 1. Ligi- jeśli spotkania będą odbywać się z udziałem publiczności

UWAGA! Decydując się na kupno karnetu, trzeba być świadomym/świadomą ryzyka związanego z możliwością przerwania sezonu, odwołania niektórych meczów lub rozegrania ich bez publiczności z powodów epidemiologicznych. Klub nie ponosi w takim przypadku odpowiedzialności za ewentualne straty posiadaczy karnetów wywołane tzw. siłą wyższą i w razie jej wystąpienia nie odpowiada za ich rekompensatę. Kupno karnetu oznacza też zgodę na ewentualną zmianę miejsca (w obrębie sektorów należących do tego samego rodzaju karnetu), jeśli będzie to konieczne do organizacji meczu i rozlokowania publiczności przy nadrzędnym uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Kupno karnetu oznacza akceptację wymienionych wyżej warunków.

JAKIE SĄ CENY KARNETÓW NA SEZON 2020/2021?

Poniżej prezentujemy mapę hali Orbita oraz cennik karnetów na nadchodzący sezon.

  1. a) sektor zielony: normalny 310 zł, ulgowy 160 zł
  2. b) sektor żółty: normalny 385 zł, ulgowy 235 zł, rodzinny (2+2) 860 zł
  3. c) sektor brązowy: normalny 460 zł, ulgowy 310 zł, rodzinny (2+2) 1010 zł
  4. d) sektor czerwony (VIP): normalny i ulgowy 1510 zł

KOMU PRZYSŁUGUJĄ KARNETY ULGOWE I RODZINNE?

Karnety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Karnet rodzinny obejmuje dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci do 16. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Dzieci do 6. roku życia, siedzące na kolanach opiekuna, mogą wchodzić na mecze bezpłatnie.

JAK WYGLĄDA PROCEDURA ZAKUPU KARNETU?

Sprzedaż karnetów prowadzona jest za pośrednictwem serwisu abilet.pl, tylko i wyłącznie w formie online. Kibice, którzy zdecydowali się na rekompensatę w postaci 25% zniżki na karnet w nowym sezonie, w trakcie dokonywania zakupu muszą wpisać swój kod pierwokupu, który otrzymali przy okazji składania wniosku o rekompensatę. Ów kod obniża cenę karnetu o 25% oraz zatwierdza wybrane wcześniej przez nich miejsce. Po dokonaniu płatności nabywca otrzyma potwierdzenie zakupu karnetu wraz z kodem kreskowym pozwalającym na wejście na dwa sparingowe mecze w hali Orbita i III Memoriał Adama Wójcika. Karnety dotrą do kibiców pocztą tradycyjną lub kurierem na wskazany przy zakupie adres przed rozpoczęciem sezonu ligowego.*

Uwaga! Osoby, które skorzystały z formy rekompensaty w postaci 25% zniżki mają czas do piątku 14 sierpnia, godz. 12:00, by potwierdzić swoją rezerwację i odebrać rabat. Po upłynięciu tego terminu zarezerwowane dla nich miejsca w systemie zostaną odblokowane, a zniżka przepadnie.

W przypadku braku możliwości aktywowania kodu pierwokupu, należy wykonać poniższe kroki:

1. Wpisz kod pierwokupu w polu „kod promocyjny”.

2. Uzupełnij imię i nazwisko.

3. W polu „pesel” ponownie wpisz kod pierwokupu.

4. Kliknij „aktywuj”.

Ważna informacja dla osób kupujących karnet rodzinny! By zakupić ten rodzaj karnetu, należy wybrać w systemie 2 miejsca normalne i 2 dziecięce w odpowiednich sektorach, a następnie przejść do dostawy. Prosimy nie sugerować się ceną w pierwszym kroku, bo dopiero po przejściu dalej system nalicza odpowiednią cenę karnetu.

W przypadku osób, które kupują karnet rodzinny, a skorzystały z rekompensaty za posiadanie karnetu z sezonu 2019/2020, niezbędny jest bezpośredni kontakt pod adresem pomoc@abilet.pl. Na ten adres prosimy przesłać następujące informacje: 4x imię, nazwisko, numer telefonu (w tym jasno wskazane dane jednej dorosłej osoby – nabywcy), 4 miejsca na trybunach (sektor, rząd, miejsce), które są zarezerwowane w systemie i 4 przypisane do nich kody pierwokupu. W takich przypadkach serwis abilet.pl ręcznie wystawia zamówienie na karnet rodzinny z 25% zniżką w ramach rekompensaty za poprzedni sezon.

*Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

CHCESZ DOPINGOWAĆ DRUŻYNĘ RAZEM Z KLUBEM KIBICA?

Kibiców chętnych do głośnego i aktywnego wspierania drużyny z sektora K zachęcamy do wstrzymania się z zakupem karnetu i nabycia stałej wejściówki w Klubie Kibica. Można to zrobić kontaktując się z Klubem Wesołego Kibica Śląska Wrocław poprzez jego facebookowy fanpage lub pod numerem telefonu (733366812).

Dopinguj Trójkolorowych z trybun od pierwszej do ostatniej minuty sezonu 2020/2021 i kup karnet już dziś! Hej Śląsk!

Kupno karnetu oznacza akceptację regulaminu organizatora.

KUP KARNET

Udostępnij:

Tagi: 20202021abiletinformacjekarnetkarnetyonlinesezonsprzedażwytyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz