8 D’Mitrik Trice
rozgrywający 183 cm 02.05.1996

7.2

Punkty

17

Minuty na boisku

6.4

Eval

8

2.8

Asysty

1.1

Zbiórki

0.7

Przechwyty

Statystyki średnie

8

Metryka

Wzrost: 183

Wiek: 26

Data urodzenia: 02-05-1996

0

Bloki

0.9

Straty

1.5

Faule

2.3

Faule wywalczone

0%

Skuteczność z gry

0%

Skuteczność za 3 punkty

0%

Skuteczność za 1 pkt


Warning: Illegal string offset 'mgop_mb_gallery-on-post' in /wp-content/themes/wks/template-parts/gallery-player.php on line 3

Życiorys

D’Mitrik swoją koszykarską przygodę rozpoczął w Wayne High School, do której wcześniej uczęszczał również jego brat Travis i w której trenerem był ich ojciec. Następnie zdecydował się dołączyć do prywatnej akademii IMG w Bradenton na Florydzie, a później kontynuować karierę w college’u. Z drużyną Wisconsin Badgers występował w I Dywizji NCAA przez pięć sezonów. Po ukończeniu uniwersytetu D’Mitrik dostał szansę występu w lidze letniej, lecz ostatecznie Milwaukee Bucks nie podpisało z nim długoterminowego kontraktu. Jego pierwszym zagranicznym klubem był Fos Provence Basket, występujący we francuskiej ekstraklasie.

D’Mitrik Trice w pewnych kwestiach mocno przypomina Travisa. Oczywiście nie chodzi tylko o bardzo podobne warunki fizyczne i związane z tym poruszanie się po boisku, ale także o podobny styl gry. D’Mitrik tak jak starszy brat ma bardzo dobrze ułożoną rękę do rzutów, również z dystansu. Poza tym ma świetną wizję gry, dzięki czemu nieraz dostrzega lepiej ustawionych partnerów. Jako rozgrywający potrafi kierować zespołem, wybierając przy tym odpowiednie rozwiązania w danym momencie.

Udostępnij: