Bilety na Świętą Wojnę już dostępne!

0

Święta Wojna – bez względu na rozgrywki, kolejkę czy sytuację w tabeli mecze WKS Śląska Wrocław i Anwilu Włocławek zawsze budzą wielkie emocje wśród kibiców. 3 października o godzinie 17:30 w hali Orbita Trójkolorowi i Rottweilery zagrają przeciwko sobie w ramach 5. kolejki obecnego sezonu Energa Basket Ligi. Bilety można już kupować za pośrednictwem strony wks-slask.abilet.pl lub na naszej stronie internetowej w zakładce „KUP BILET”. Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami sprzedaż stacjonarna biletów nie będzie prowadzona. 

Historyczna rywalizacja, znane nazwiska w obu drużynach i chęć utarcia nosa odwiecznemu rywalowi – o spotkaniu WKS-u z Anwilem jak zawsze można by napisać bardzo dużo. Obecne rozgrywki lepiej zaczęły się dla zespołu z Włocławka, ale zwycięstwo w tym starciu znaczy dużo więcej niż tylko dwa punkty w ligowej tabeli. Bądźcie z nami i wspierajcie Śląsk w Świętej Wojnie!

Na mecz z Anwilem Włocławek obowiązują następujące ceny biletów:

SEKTORY BRĄZOWE (C, D, E, L, M, N):
normalny – 40 zł, ulgowy – 30 zł
SEKTORY ŻÓŁTE (A, B, F, O, P, C1, C2, C3):
normalny – 35 zł, ulgowy – 25 zł
SEKTORY ZIELONE (G, H, I, J, D1, D2, D3):
normalny – 30 zł, ulgowy – 20 zł
SEKTOR A2:
bilet VIP – 100 zł

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie po zakupieniu biletu o symbolicznej cenie 1 złotego. Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 75% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 podczas zakupu biletów – pozwoli to wejść na wydarzenie większej liczbie osób.

Chcesz głośno i aktywnie dopingować Śląsk z Klubem Kibica? Napisz do strony „Klub Wesołego Kibica Śląska Wrocław” na Facebooku i prowadź WKS do wygranych!

Podczas meczów Energa Basket Ligi prosimy o wchodzenie do hali Orbita według następującego schematu:

Sektory A1, A2, A3, A4, A5 – wejścia I i II (od strony parku)

Sektory B1, B2, B3, B4, B5 – wejścia III i IV (od strony basenu)

Sektory C1, C2, C3 – wejścia I i II  oraz IV

Sektory: A, B, C, D, E, F, G, H, D1, D2 – wejście I

Sektory O, P, M, N, L, K, J, I, D3 – wejście III

Udostępnij:

Tagi: abiletAnwilAnwil Włocławekbiletyeblenerga basket ligaplkśląsksprzedażświęta wojnawksWKS Śląsk WrocławWłocławekwrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz