Bilety na 2. mecz o brązowy medal [Harmonogram i zasady sprzedaży]

0

Po kolejnej bardzo ciekawej i pełnej walki serii zawodnicy Śląska Wrocław tym razem musieli uznać wyższość rywali w play-off Orlen Basket Ligi. Trefl Sopot zagra w finale, a nasza drużyna zmierzy się z PGE Spójnią Stargard w walce o brązowy medal mistrzostw Polski. Rywalizacja odbędzie się w formie dwumeczu, a drugie – decydujące – spotkanie rozegramy w Hali Stulecia we wtorek, 4 czerwca, o godzinie 20:00. Poniżej prezentujemy harmonogram i zasady sprzedaży biletów na to spotkanie.

KUP BILET NA DRUGI MECZ O BRĄZOWY MEDAL WKS ŚLĄSK WROCŁAW – PGE SPÓJNIA STARGARD

Przypominamy: karnety z sezonu zasadniczego nie obowiązują w fazie play-off. Karnetowicze mają za to pierwszeństwo zakupu biletów w play-offach, a wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

1. tura sprzedaży dla karnetowiczów – do 29 maja do godz. 9:59

Pierwszeństwo zakupu będą mieli wszyscy karnetowicze – zarówno ci, którzy zakupili karnety na rozgrywki Orlen Basket Ligi, jak i BKT EuroCup czy łączone. Do środy go godziny 9:59 sprzedaż będzie dostępna wyłącznie dla nich. Na stronie Abilet.pl przy wejściu na stronę zakupu biletów należy wpisać kod pierwokupu znajdujący się w dolnej części rewersu karnetu (obok kodu QR). Jeden kod pierwokupu uprawni do kupna dwóch wejściówek na mecz o 3. miejsce. Karnetowicze będą mogli wybrać dowolne miejsce na włączonych do sprzedaży trybunach hali.

Posiadasz więcej niż jeden karnet i chcesz kupić co najmniej trzy bilety? Niżej przeczytasz, jak kupić więcej sztuk biletów w jednej transakcji.

2. tura sprzedaży dla osób, które zakupiły bilet na dowolny domowy mecz WKS Śląska Wrocław w fazie play-off lub mecz WKS Śląsk Wrocław – Muszynianka Domelo Sokół Łańcut i karnetowiczów – od 29 maja od godz. 10:00 do 30 maja do godz. 9:59

Dla osób, które wspierały naszą drużynę podczas fazy play-off oraz w decydującym o awansie do niej meczu z Sokołem Łańcut, przygotowaliśmy dodatkową turę sprzedaży biletów. Od środy od godziny 10:00 do czwartku do godziny 9:59 będzie trwał kolejny etap przedsprzedaży przeznaczony właśnie dla nich. Możliwość kupna wejściówki na drugi mecz o brąz pojawi się po wpisaniu kodu z biletu na mecz ćwierćfinałowy, półfinałowy lub spotkanie Śląsk – Sokół (jeden kod upoważnia do zakupu jednego biletu na dowolnym wolnym miejscu w Hali Stulecia). Kod pierwokupu można znaleźć w prawym górnym rogu każdego biletu elektronicznego nad kodem kreskowym. Kody biletów można znaleźć także po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie Abilet.pl – w prawym górnym rogu należy rozwinąć zakładkę z ikoną człowieka i wybrać opcję “Zamówienia”. Po pojawieniu się zamówień należy kliknąć przycisk “Więcej” obok odpowiedniego meczu – tam znajdują się kody biletów uprawniające do zakupu. Oczywiście cały czas dostępna będzie też przedsprzedaż dla karnetowiczów.

Jak kupić kilka sztuk biletów w jednej transakcji?

Posiadając kilka karnetów lub biletów z wyżej wymienionych meczów nie trzeba kupować wejściówek na mecz o 3. miejsce w oddzielnych transakcjach. By wejść na stronę sprzedaży, najpierw należy wpisać wszystkie przysługujące nam kody pierwokupu z karnetu lub kody z biletów za pomocą przycisku “Dodaj kod”. Następnie należy wybrać przysługującą nam ilość biletów, klikając konkretne miejsca w Hali Stulecia oraz przejść do płatności. Kody z karnetów i biletów można łączyć w jednej transakcji. Przykładowo, posiadając karnet i cztery bilety z ćwierćfinałów, możemy kupić sześć biletów na mecz o brązowy medal w jednej transakcji, wpisując je wszystkie przed przejściem do wyboru miejsc.

3. tura sprzedaży dla wszystkich kibiców – od 30 maja od godz. 10:00 do momentu rozpoczęcia meczu

W czwartek o godzinie 10:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na drugi mecz o 3. miejsce dla wszystkich kibiców.

Inne ważne informacje dotyczące sprzedaży biletów:

CENY BILETÓW NA DRUGI MECZ O BRĄZOWY MEDAL:

SEKTORY A2 i C2: normalny – 100 zł, ulgowy – 90 zł
SEKTOR C1 – dolna część: normalny – 90 zł, ulgowy – 80 zł
SEKTOR C1 – górna część: normalny – 80 zł, ulgowy – 70 zł
SEKTORY B2 i D2: normalny – 80 zł, ulgowy – 70 zł
SEKTORY B1 i D1: normalny – 65 zł, ulgowy – 55 zł
SEKTOR V (miejsca wzdłuż boiska): 1. rząd – 400 zł, 2. rząd – 350 zł, 3. rząd – 300 zł

UWAGA! Podane wyżej ceny obowiązują do 1 czerwca do godziny 18:00.

Sektory B1 i D1 oraz 2. i 3. rząd w sektorze V zostaną włączone do sprzedaży w przypadku wyprzedania większości miejsc w pozostałych sektorach.

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). 

Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.

W przypadku problemów ze znalezieniem kodów pierwokupu oraz kodów biletów lub dostępem do sprzedaży prosimy o kontakt z telefoniczną obsługą klienta Abilet.pl pod numerem +48 68 320 20 60 lub napisać wiadomość na adres pomoc@abilet.pl.

Bilety na część sektora B2 przeznaczoną dla Klubu Kibica można kupić jedynie poprzez bezpośredni kontakt z Klubem Kibica WKS Śląska Wrocław.

Tagi: biletydziennik play-offOBLOrlen Basket Ligapge spójnia stargardplay-offplksprzedażWKS Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

18 + cztery =