Wielkie gwiazdy w Hali Stulecia!

0

Przed nami kolejne hitowe starcia w Hali Stulecia! W marcu w przeciągu dwóch tygodni WKS Śląsk Wrocław rozegra w tej legendarnej arenie trzy mecze. Poprzedni maraton meczowy w hali przy ul. Wystawowej przyniósł nam sporo emocji i co ważniejsze dużo radości. Tym razem Trójkolorowi zmierzą się z drużynami z Trydentu i Belgradu w ramach 7DAYS EuroCup oraz z Legią Warszawa w Energa Basket Lidze.

KUP BILET LUB MINI-KARNET

Na te trzy spotkania ponownie przygotowaliśmy dla kibiców ofertę mini-karnetów, które pozwolą obejrzeć wam trzy mecze w cenie dwóch! Dwa prestiżowe spotkania w europejskich rozgrywkach oraz starcie z czołową drużyną EBL są gwarancją wielkich emocji. Ponadto na kibiców w Hali Stulecia czekać będą znane z poprzednich meczów atrakcje – rzut z połowy za 1000 złotych, T-shirt time, występy Cheerleaders Wrocław czy znane i lubiane maskotki.

Uwaga – dwa dni przed pierwszym meczem ceny mini-karnetów wzrosną o 20 złotych, a biletów na mecz z Dolomiti Energia Trento o 10 złotych. Wspierajcie Śląsk we wszystkich spotkaniach w wyjątkowo korzystnej cenie i kupcie tańsze bilety w przedsprzedaży do 6 marca!

Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 30% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym podczas zakupu mini-karnetów zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do złożenia deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 i gotowości do okazania go przy wejściu na halę – pozwoli to wziąć udział w wydarzeniu większej liczbie osób.

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – mini-karnety oraz wejściówki na pojedyncze spotkania można nabyć wyłącznie online za pośrednictwem serwisu Abilet.pl pod adresem wks-slask.abilet.pl.

9 marca 2022 r., godz. 18:45 – 14. kolejka 7DAYS EuroCup
WKS Śląsk Wrocław – Dolomiti Energia Trento

12 marca 2022 r., godz. 17:30 – 25. kolejka Energa Basket Ligi
WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

22 marca 2022 r., godz. 18:45 – 16. kolejka 7DAYS EuroCup
WKS Śląsk Wrocław – Partizan Belgrad

Udostępnij:

Tagi: 7DAYS EuroCupbiletyeblenerga basket ligaEuroCupHala StuleciameczeplkśląskTricewkswrocławzapowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

dziewięć − 9 =