Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Stelmetem! [INFORMACJE]

0

Zaledwie tydzień kibice koszykarskiego Śląska muszą czekać na kolejne domowe spotkanie w hali Orbita. W 2. kolejce Energa Basket Liga WKS zmierzy się ze Stelmet Enea BC Zielona Góra, któremu przyznano tytuł Mistrza Polski po przerwaniu poprzedniego sezonu. Mecz odbędzie się w piątek, 4 września, o 17:30 w hali Orbita. Bilety już w sprzedaży – kliknij tutaj.

Mecz ze Stelmetem to jedno z czterech spotkań, na które posiadaczom karnetów z poprzedniego sezonu przysługują w formie rekompensaty bilety (pozostałe to mecze z Anwilem Włocławek, Legią Warszawa i BM Slam Stalą). Aby skorzystać z rekompensaty należy wskazać w systemie biletowym sektor C, wybrać miejsce, a następnie wpisać w polu „kod rabatowy” kod, który otrzymało się od klubu w połowie lipca przy wyborze formy rekompensaty. Kod obniża cenę biletu do 0 zł, jest na stałe przypisany do konkretnej osoby i będzie również obowiązywał przed meczami z trzema wspomnianymi wyżej rywalami.

Jednocześnie informujemy o nowym podziale wejść do hali Orbita względem zajmowanej trybuny. Przy okazji kolejnych domowych spotkań prosimy o stosowanie się do opisanego niżej schematu.

Sektory B1, B2, B3, B4, B5 – wejścia III i IV (od strony basenu)

Sektory C1, C2, C3 – wejścia I i II (od strony parku) oraz IV

Sektory: A, B, C, D, E, F, G, H, D1, D2 – wejście I

Sektory A1, A2, A3, A4, A5 – wejścia I i II

Sektory O, P, M, N, L, K, J, I, D3 – wejście III

Przypominamy, że sprzedaż biletów prowadzona jest tylko przez internet. Sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona. Szczegółową instrukcję nabywania wejściówek opisana jest tutaj.

Do zobaczenia w piątek! Hej Śląsk!

Udostępnij:

Tagi: 2basketbcbiletyeneaenergagórainformacjekolejkaligaplkśląsksprzedażstelmetwkswrocławzastalzgzielona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

five × three =