Rozpoczynamy sprzedaż karnetów!

0

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020! Od dziś można kupować je za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl i odebrać podczas II Memoriału Adama Wójcika lub meczów ligowych.

Zakup karnetu to nie tylko gwarancja wstępu na wszystkie ligowe domowe mecze Śląska Wrocław w rundzie zasadniczej sezonu 2019/2020 w stałej cenie. Karnet upoważnia także do wejścia na wszystkie dni II Memoriału Adama Wójcika, który odbędzie się 20-22 września w hali „Orbita”. Ponadto, posiadacze stałych wejściówek jako jedyni będą mogli zobaczyć domowe sparingi Trójkolorowych, które będą zamknięte dla szerszej publiczności. Przy wejściu na mecze towarzyskie wystarczy pokazać dowód zakupu karnetu z serwisu kupbilet.pl. Mało? W przypadku awansu WKS-u do fazy play-off Energa Basket Ligi, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu wejściówek w decydującej części sezonu. Karnety premium (VIP) oprócz najlepszych miejsc na hali gwarantują także wstęp do strefy cateringu.

Poniżej prezentujemy tabelę z cenami karnetów normalnych, ulgowych i rodzinnych na poszczególne sektory. Sprzedaż karnetów odbywa się pod tym linkiem; tam można zobaczyć również poglądową mapę hali „Orbita” z podziałem na sektory.

Kilka ważnych informacji dotyczących karnetów:

– karnety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji);

– karnet rodzinny obejmuje dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci do 15. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej);

– dzieci do 6. roku życia, siedzące na kolanach opiekuna, mogą wejść na mecz bezpłatnie;

– zakupione karnety będzie można odebrać podczas II Memoriału Adama Wójcika oraz meczów ligowych w kasach hali „Orbita” za okazaniem dowodu zakupu z serwisu kupbilet.pl.

Informujemy także, że wkrótce Klub Kibica Śląska Wrocław rozpocznie sprzedaż karnetów na sektor K. Kibiców chętnych do głośnego i aktywnego wspierania drużyny z trybun zachęcamy do wstrzymania się z zakupem karnetu i nabycia stałej wejściówki przez Klub Kibica. Pozostałych namawiamy do zakupów bez chwili zwłoki i wspierania drużyny Andrzeja Adamka w sparingach, Memoriale i meczach ligowych – będzie się działo! Hej Śląsk!

Tagi: 20192020basketbiletbiletycenaenergakarnetkarnetyligasektorsezonsprzedaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

2 × 3 =