Rozpoczynamy proces akredytacyjny na sezon 2022/23

0

Rozpoczynamy proces akredytacyjny na domowe mecze WKS Śląska Wrocław w sezonie 2022/2023. Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać na adres mailowy press@wks-slask.pl do 13 września 2022 roku.

Przedstawicieli mediów zainteresowanych uzyskaniem akredytacji medialnej na sezon 2022/2023 prosimy o przesłanie na adres press@wks-slask.pl do 13 września 2022 roku następujących danych:

– zdjęcie akredytacyjne w kolorze

– imię i nazwisko

– nazwa redakcji

– rodzaj akredytacji (PRASA/TV/FOTO – w przypadku łączenia zadań dziennikarza prasowego i fotoreportera należy złożyć wniosek o akredytację FOTO)

– adres e-mail

– numer telefonu

W tytule maila prosimy wpisać „Akredytacja”.

UWAGA! Akredytacje medialne będą obowiązywać na wszystkich domowych meczach WKS Śląska Wrocław i WKS Śląska II Wrocław w sezonie 2022/23: w Energa Basket Lidze, 7DAYS EuroCup, Suzuki 1. Lidze Mężczyzn oraz podczas V Memoriału Adama Wójcika.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku akredytacje będzie można odebrać podczas domowych meczów WKS Śląska Wrocław w Energa Basket Lidze i 7DAYS EuroCup oraz podczas V Memoriału Adama Wójcika po podpisaniu Regulaminu Akredytacji Medialnych PLK. W razie pytań prosimy je kierować także na adres mailowy press@wks-slask.pl.

Udostępnij:

Tagi: 2022/23akredytacjeeblenerga basket ligamediaproces akredytacyjnyśląskwkswrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz