Rozpoczynamy proces akredytacyjny

0

Rozpoczynamy proces akredytacyjny na sezon 2020/2021 Energa Basket Ligi. Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać na adres press@wks-slask.pl do 19 sierpnia 2020 roku.

Dziennikarzy zainteresowanych uzyskaniem akredytacji medialnej na sezon 2020/2021 Energa Basket Ligi prosimy o przesłanie na adres press@wks-slask.pl do 19 sierpnia 2020 roku następujących danych:

– zdjęcie akredytacyjne w kolorze

– imię i nazwisko

– nazwa redakcji

– typ akredytacji (PRASA/FOTO/TV – w przypadku łączenia zadań dziennikarza prasowego i fotoreportera należy złożyć wniosek o akredytację FOTO)

– adres e-mail

– numer telefonu

Akredytacje będzie można odebrać podczas domowych meczów Śląska Wrocław w Energa Basket Lidze. Będą one obowiązywać zarówno podczas spotkań Śląska w EBL, jak i w rozgrywkach 1. Ligi Mężczyzn. Informujemy, że z powodu epidemii koronawirusa i wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego liczba miejsc prasowych w nadchodzącym sezonie może być ograniczona. Przypominamy także, że – według regulaminu EBL – w trakcie meczu kamery mogą pracować wokół boiska wyłącznie za uzyskaniem zgody stacji posiadającej prawa telewizyjne do meczów EBL. Dostępne dla kamer wszystkich akredytowanych mediów są pomeczowe wywiady w strefie mieszanej i konferencje prasowe. Hej Śląsk!

Udostępnij:

Tagi: 2020/2021akredytacjaakredytacjemediaproces akredytacyjnysezon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

1 × 5 =