Raport zdrowotny

0

W ostatnim czasie kilku naszych zawodników niestety ponownie zmaga się z kontuzjami. W Podgoricy nasz zespół wystąpi mocno osłabiony, ale w sobotnim meczu z Legią jedynym nieobecnym obok Jakuba Karolaka będzie prawdopodobnie Ivan Ramljak.

Jakub Nizioł podczas ostatniego ligowego meczu z PGE Spójnią Stargard nieznacznie naciągnął więzadło piętowo-strzałkowe. Skrzydłowy nie poleciał z drużyną na mecz do stolicy Czarnogóry, ale sztab medyczny robi wszystko, by był do dyspozycji trenera Urlepa podczas sobotniego spotkania w Hali Stulecia.

Do zdrowia po lekkiej kontuzji pleców wraca także Arciom Parachouski. Środkowy również został we Wrocławiu i trenuje indywidualnie, by być gotowym na szlagierowy mecz z Legią. Coraz bliżej powrotu na parkiet jest ponadto Mikołaj Adamczak.

Nieco gorzej wygląda niestety sytuacja Ivana Ramljaka. Chorwat doznał kontuzji złamania wierzchołka rzepki, która wykluczy go z gry na dłużej, niż pierwotnie zakładano. Ivan na pewno nie wystąpi w najbliższych meczach, a za 10 dni przejdzie kolejne konsultacje medyczne, które mogą pomóc wyznaczyć dokładniejszą datę jego powrotu.

W gronie kontuzjowanych pozostaje także Jakub Karolak, który wrócił już do indywidualnych treningów po długiej i wymagającej rehabilitacji.

Udostępnij:

Tagi: Raport medyczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

dziewiętnaście + sześć =