Kup bilet na mecz z Hapoelem Tel Awiw!

0

Przed zawodnikami Śląska Wrocław ostatni w tym sezonie domowy mecz 7DAYS EuroCup. Do Hali Orbita przyjedzie bardzo silny przeciwnik i jeden z faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach – Hapoel Vegan Friendly Tel Awiw.

Tegoroczne rozgrywki nie poszły po naszej myśli, jednak zawodnicy WKS-u na pewno zrobią wszystko, by zwyciężyć w ostatnim meczu EuroCupu przed własną publicznością. Gorącą atmosferę gwarantuje z kolei przyjazd dużej grupy kibiców z Izraela – by odnieść cenne zwycięstwo, potrzebujemy Waszego licznego wsparcia!

Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona jest w serwisie Abilet.pl – możecie je nabyć, klikając TUTAJ.

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

W sezonie 2022/23 koszykarski Śląsk Wrocław wspiera Fundację ZOO Wrocław DODO. Wybierając kategorię biletu z dopiskiem “DODO” pomagasz ratować zagrożone gatunki zwierząt na całym świecie.

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.

Tagi: 7DAYS EuroCupbiletyEuroCuphala orbitaHapoel Tel Awiwkup biletWKS Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

7 + 16 =