Konferencja prasowa po meczu z Tauron GTK Gliwice (E. Erdogan)

0

Trener Ertugrul Erdogan podsumował spotkanie 25. kolejki Energa Basket Ligi, w którym Śląsk Wrocław pokonał Tauron GTK Gliwice 84:73.

Ertugtul Erdogan: Chciałbym pogratulować trenerowi rywali, bo bardzo dobrze przygotował swój zespół. Grali dużo lepiej od nas, szczególnie w pierwszej połowie, ale również w trzeciej kwarcie przez jej większą część. My zagraliśmy znakomitą czwartą kwartę, a było to możliwe dzięki indywidualnym umiejętnościom naszych graczy. Musimy grać dużo lepiej niż dziś i pokazać naszą jakość. Powinnyśmy grać zespołowo. Czasami się to udaje, a czasami nie, ale pracujemy nad tym.

To był mecz wielu historii. Każda kwarta miała swoją osobną. Jeszcze raz podkreślę, że dzisiejszą wygraną zawdzięczamy indywidualnym występom. Chciałbym jednak pogratulować mojej drużynie, bo wygrywanie zawsze jest ważne, ale musimy zrozumieć, że powinniśmy grać dużo lepiej. Zakończyły się rozgrywki EuroCupu, po raz pierwszy będziemy mieli cały tydzień na treningi. Musimy ciężko pracować, żeby przygotować się na play-off.

Tagi: eblenerga basket ligaErtugrul Erdogankoszykarski Śląsk WrocławTauron GTK GliwiceWKS Śląsk Wrocław