KONFERENCJA PRASOWA PO MECZU WKS ŚLĄSK WROCŁAW – DZIKI WARSZAWA

0

Przedstawiamy zapis konferencji prasowej po meczu 8. kolejki OBL z drużyną Dziki Warszawa, w której udział wzięli Arciom Parachouski i trener Jacek Winnicki.

Arciom Parachouski: Mecz rozpoczęliśmy bardzo słabo. Drużyna z Warszawy pokazała dużo agresji, a my nie potrafiliśmy zrównać się z nimi energią. W końcu udało nam się powrócić do spotkania i już wtedy wiedzieliśmy co mamy robić. Wygraliśmy, jednak mamy jeszcze nad czym pracować. Jeśli chodzi o mnie, to staram się dawać z siebie jak najwięcej dla drużyny. Dzisiejsze statystyki pokazują, że zdobyłem najwięcej punktów, ale to nie jest najważniejsze – ważne jest to, że wygraliśmy. 

Jacek Winnicki: Gratuluję zawodnikom, za dzisiejsze zwycięstwo. Jednak wszyscy musimy zdawać sobie sprawę, że nasze podejście do gry musi się zmienić. Nie możemy rozpoczynać meczu bez energii, bez zaangażowania. Nie zatrzymaliśmy pierwszych pięciu obron. Nie wykonywaliśmy wszystkiego tego na co byliśmy przygotowani. Zespół Dzików złapał wiatr w żagle, zdobyli pierwsze 7 punktów. Druga kwarta była dla nas zdecydowanie lepsza w obronie, jednak również nie wyglądało to najlepiej. W końcu w trzeciej kwarcie wychodzimy na prowadzenie 17 punktami – wydaje się, że sytuacja jest pod kontrolą. Tracimy w trzech kwartach 44, nagle w czwartej kwarcie 28 punktów i pozwalamy przeciwnikom wrócić do gry. To jest niedopuszczalne. Jako zespół musimy zdawać sobie sprawę, że mecz trwa 40 minut. Przez ten czas musimy być skoncentrowani i w pełni zaangażowani. Bardzo cieszę się z wygranej, ale wiele pracy nas czeka, żeby umieć grać przez pełne 40 minut. 

Tagi: Dziki WarszawaJacek Winnickikonferencja prasowaOBLWKS Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

3 + 19 =