Internetowy sklep kibica WKS Śląsk Wrocław!

0

Rusza internetowy sklep kibica Śląska Wrocław! Na dobry początek oprócz produktów, które mogliście zakupić podczas meczów WKS-u, dołączamy też kolekcję “Blossom” przeznaczoną dla piękniejszej części trybun. 

Długo wyczekiwany przez wszystkich kibiców Śląska sklep internetowy rozpoczyna dziś swoją działalność. Na inaugurację przedstawiamy damską kolekcję “Blossom”, w której znajdują się dwie unikatowe bluzy przygotowane z wysokiej jakości bawełny organicznej z certyfikatem STANDARD100 by OEKO-TEX®. Kolekcja nawiązuje do wiosennych klimatów i została przygotowana w dwóch delikatnych i kobiecych kolorach, z myślą o wszystkich paniach, które wspierają nasz klub. 

Kolekcja 4F

W ofercie sklepu oprócz nowych bluz z kolekcji “Blossom” znajdują się też bluzy z kolekcji męskiej z kolekcji Premium. Oprócz tego znajdziemy również szeroką ofertę produktów z kolekcji 4F, w której znajdują się bluzy, t-shirty, koszulki polo, spodnie dresowe i plecaki. 

Koszulka meczowa 

Od dziś koszulki meczowe WKS-u na sezon 2022/23 również będzie można zamówić za pomocą naszego sklepu internetowego. Do dyspozycji kibiców jest zielona koszulka z motywem mapy miasta, oraz czarno-złoty komplet z edycji mistrzowskiej. Obie koszulki są dostępne z opcją personalizacji. 

T-shirty i gadżety 

Ofertę sklepu uzupełniają brelok z herbem klubu, szaliki w wersji “Pasiak” i “Duma Miasta” oraz różne rodzaje t-shirtów, wśród których znajdziemy te z kolekcji premium, a także koszulki z serii t-shirt z gwiazdą oraz upamiętniające mistrzostwo Polski z 2022 roku. Już wkrótce w zakładce gadżety znajdziemy szereg nowych produktów. 

Sklep internetowy znajdziecie klikając tutaj. Życzymy udanych zakupów! 

Sklep internetowy WKS Śląska Wrocław został przygotowany przez firmę Infortes, której dziękujemy za współpracę.

Tagi: plkplsklep internetowyWKS Śląsk Wrocław - koszykówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

trzynaście + dziewiętnaście =