Bilety na Memoriał tylko online!

0

Informujemy, że zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami sprzedaż stacjonarna biletów na ALBA Cup IV Memoriał Adama Wójcika nie będzie prowadzona. W związku z tym wejściówki na turniej odbywający się w dniach 26-27 sierpnia w hali Orbita można nabywać jedynie online – za pośrednictwem strony wks-slask.abilet.pl lub na naszej stronie internetowej w zakładce „KUP BILET”.

Czasy pandemii COVID-19 przyzwyczaiły nas do wielu nowych wymagań, a jednym z nich jest zakaz stacjonarnej sprzedaży biletów w dniu wydarzenia sportowego. Wraz z platformą Abilet dołożyliśmy wszelkich starań, by proces kupna biletów przez Internet był możliwie jak najbardziej prosty i przejrzysty. By kupić wejściówki, należy wybrać odpowiednie wydarzenie (karnet dwudniowy lub bilet na dany dzień), zalogować się do serwisu, wybrać miejsce na danym sektorze, wybrać rodzaj biletu (normalny, ulgowy lub dziecięcy), wpisać swoje dane (opcjonalnie można także zaznaczyć deklarację o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19), wybrać rodzaj dostawy biletu (do wydruku lub w formie MMS) oraz dokonać płatności. W przypadku problemów z dokonaniem zakupu prosimy o napisanie maila na adres pomoc@abilet.pl, telefon na numer (+48) 68 320 20 60 lub kontakt w wiadomości prywatnej za pomocą mediów społecznościowych klubu WKS Śląsk Wrocław – postaramy się pomóc każdemu kibicowi!

Przypomnijmy, że w przyszłym tygodniu przy ulicy Wejherowskiej wystąpią drużyny WKS Śląska Wrocław, Enea Zastalu BC Zielona Góra, Kyiv-Basket i BK Opava. Wydarzenie uświetnią prezentacje drużyn, Dzień Dawcy Szpiku DKMS oraz pokaz wsadów Piotra „Grabo” Grabowskiego w przerwie meczu Śląsk – Opava podczas pierwszego dnia turnieju. Więcej informacji na temat Memoriału można przeczytać tutaj.

Na ALBA Cup IV Memoriale Adama Wójcika będą obowiązywały 4 rodzaje biletów – normalne jednodniowe (20 zł), ulgowe jednodniowe (10 zł), normalne dwudniowe (30 zł) i ulgowe dwudniowe (15 zł). Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie po zakupieniu biletu o symbolicznej cenie 1 złotego za jeden dzień oraz 2 złotych za dwa dni. Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 75% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 podczas zakupu biletów – pozwoli to wejść na wydarzenie większej liczbie osób oraz zapełnić halę Orbita kibicami Śląska Wrocław!

Podczas ALBA Cup IV Memoriału Adama Wójcika oraz meczów Energa Basket Ligi prosimy o wchodzenie do hali Orbita według następującego schematu:

Sektory A1, A2, A3, A4, A5 – wejścia I i II (od strony parku)

Sektory B1, B2, B3, B4, B5 – wejścia III i IV (od strony basenu)

Sektory C1, C2, C3 – wejścia I i II  oraz IV

Sektory: A, B, C, D, E, F, G, H, D1, D2 – wejście I

Sektory O, P, M, N, L, K, J, I, D3 – wejście III

Plan meczów podczas ALBA Cup IV Memoriału Adama Wójcika:

Czwartek, 26 sierpnia 2021:

17:00 – Enea Zastal BC Zielona Góra vs. Kyiv-Basket

19:30 – WKS Śląsk Wrocław vs. BK Opava (przed meczem: prezentacja drużyn)

Piątek, 27 sierpnia 2021:

17:00 – Enea Zastal BC Zielona Góra vs. BK Opava

19:30 – WKS Śląsk Wrocław vs. Kyiv-Basket

Udostępnij:

Tagi: ALBA Cup IV Memoriał Adama Wójcikabiletyeblenerga basket ligaIV Memoriał Adama Wójcikakarnetymemoriałonlineplkśląskwkswrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz