Bilety na mecze z Twardymi Piernikami Toruń i Astorią Bydgoszcz już dostępne!

0

Już 15 września 2021 roku czeka nas inauguracja sezonu Energa Basket Ligi w hali Orbita! O godzinie 18:00 WKS Śląsk Wrocław zmierzy się z Twardymi Piernikami Toruń. Zaledwie parę dni później 20 września o godzinie 19:00 podejmiemy u siebie Astorię Bydgoszcz. Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami sprzedaż stacjonarna biletów nie będzie prowadzona. W związku z tym wejściówki można nabywać jedynie online – za pośrednictwem strony wks-slask.abilet.pl lub na naszej stronie internetowej w zakładce „KUP BILET”.

Mecz 11. kolejki, który zostanie rozegrany awansem, będzie pierwszą okazją do obejrzenia podopiecznych Petara Mijovicia w starciu o ligowe punkty we Wrocławiu. Przed meczem z torunianami wrocławski zespół czekają jeszcze wyjazdowe potyczki z Zastalem Zielona Góra oraz Stalą Ostrów Wielkopolski.

Liczymy, że 15 oraz 20 września w pierwszych domowych spotkaniach ciepło przywitacie koszykarzy WKS-u w Orbicie i po raz kolejny zostaniecie naszym szóstym zawodnikiem. Oba starcia tradycyjnie uświetnią występy Cheerleaders Wrocław, będziecie mogli na nich spotkać także klubową maskotkę.

Na mecze z Twardymi Piernikami i Astorią obowiązują następujące ceny biletów:

SEKTORY BRĄZOWE (C, D, E, L, M, N):
normalny – 30 zł, ulgowy – 20 zł
SEKTORY ŻÓŁTE (A, B, F, O, P, C1, C2, C3):
normalny – 25 zł, ulgowy – 15 zł
SEKTORY ZIELONE (G, H, I, J, D1, D2, D3):
normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł
SEKTOR A2:
bilet VIP – 100 zł

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie po zakupieniu biletu o symbolicznej cenie 1 złotego. Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 75% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 podczas zakupu biletów – pozwoli to wejść na wydarzenie większej liczbie osób.

Chcesz głośno i aktywnie dopingować Śląsk z Klubem Kibica? Napisz do strony „Klub Wesołego Kibica Śląska Wrocław” na Facebooku i prowadź WKS do wygranych!

Podczas meczów Energa Basket Ligi prosimy o wchodzenie do hali Orbita według następującego schematu:

Sektory A1, A2, A3, A4, A5 – wejścia I i II (od strony parku)

Sektory B1, B2, B3, B4, B5 – wejścia III i IV (od strony basenu)

Sektory C1, C2, C3 – wejścia I i II  oraz IV

Sektory: A, B, C, D, E, F, G, H, D1, D2 – wejście I

Sektory O, P, M, N, L, K, J, I, D3 – wejście III

Udostępnij:

Tagi: abiletbiletyeblenerga basket ligaonlineplkśląsksprzedażToruńTwarde PiernikiTwarde Pierniki ToruńwksWKS Śląsk Wrocławwrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz