Suzuki 1. Liga Mężczyzn

Sezon 2021/2022
domowy

Poniedziałek 27.09  19:00

PGE Turów Zgorzelec

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

142 - 54

wygrana

domowy

Sobota 2.10  12:00

Decka Pelplin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

87 - 62

wygrana

wyjazdowy

Sobota 9.10  16:00

Miasto Szkła Krosno

Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Bursaki 29, 38-400 Krosno

101 - 87

przegrana

domowy

Niedziela 17.10  19:00

AZS UMCS Start II Lublin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

88 - 92

przegrana

wyjazdowy

Czwartek 4.11

Weegree AZS Politechnika Opolska

Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76/9A, 45-758 Opole

00:00

domowy

Niedziela 24.10  19:00

Dziki Warszawa

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

64 - 59

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 31.10

KS Księżak Łowicz

Hala OSiR nr 1, Jana Pawła II 3, 99-400 Łowicz

17:00

domowy

Niedziela 7.11

SKS Starogard Gdański

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

19:00

wyjazdowy

Niedziela 14.11

Znicz Basket Pruszków

Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

17:00

wyjazdowy

Środa 17.11

WKK Wrocław

WKK Sport Center, Czajcza 19, 51-422 Wrocław

00:00

domowy

Sobota 20.11

Rawlplug Sokół Łańcut

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 27.11

GKS Tychy

Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy

00:00

wyjazdowy

Sobota 11.12

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

17:00

domowy

Środa 15.12

Kotwica Kołobrzeg

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 18.12

AZS AGH Kraków

AGH, ul. Piastowska 26 A, 30-070 Kraków

00:00

domowy

Sobota 1.01

MKKS Żak Koszalin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 8.01

PGE Turów Zgorzelec

PGE Turów Arena, ul. Lubańska 9A, 59-900 Zgorzelec

00:00

wyjazdowy

Sobota 15.01

Decka Pelplin

Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Sambora 5A, 83-130 Pelplin

17:00

domowy

Sobota 22.01

Miasto Szkła Krosno

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 29.01

AZS UMCS Start II Lublin

Hala im. Zdzisława Niedzieli, Al.Zygmuntowskie 4, 20-101 Lublin

18:00

domowy

Środa 2.02

Weegree AZS Politechnika Opolska

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 5.02

Dziki Warszawa

Hala Koło, ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

18:00

domowy

Sobota 12.02

KS Księżak Łowicz

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 19.02

SKS Starogard Gdański

Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański

18:00

domowy

Sobota 26.02

Znicz Basket Pruszków

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

domowy

Środa 2.03

WKK Wrocław

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 5.03

Rawlplug Sokół Łańcut

MOSiR Łańcut, Armii Krajowej 57, 37-100 Łańcut

00:00

domowy

Sobota 12.03

GKS Tychy

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

domowy

Sobota 26.03

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Środa 30.03

Kotwica Kołobrzeg

Hala Milenium, E. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

18:00

domowy

Sobota 2.04

AZS AGH Kraków

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Niedziela 10.04

MKKS Żak Koszalin

Hala ZOS - Gwardia , Koszalin ul. Fałata 34, 75-900 Koszalin

00:00