Suzuki 1. Liga Mężczyzn

Sezon 2022/2023
domowy

Niedziela 25.09  18:00

AZS AGH Kraków

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

72 - 52

wygrana

domowy

Niedziela 2.10  19:00

Start II Lublin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

118 - 55

wygrana

domowy

Niedziela 9.10  18:00

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

75 - 58

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 16.10  18:00

Weegree AZS Politechnika Opolska

Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76/9A, 45-758 Opole

86 - 79

przegrana

domowy

Niedziela 23.10  18:00

KKS Polonia Warszawa

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

67 - 64

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 30.10  15:00

PGE Turów Zgorzelec

PGE Turów Arena, ul. Lubańska 9A, 59-900 Zgorzelec

74 - 90

wygrana

domowy

Środa 2.11  20:00

GKS Tychy

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

56 - 64

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 6.11  15:00

SKS Starogard Gdański

Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański

84 - 74

przegrana

domowy

Czwartek 10.11  18:00

Decka Pelplin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

68 - 72

przegrana

wyjazdowy

Środa 16.11  17:00

Miasto Szkła Krosno

Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Bursaki 29, 38-400 Krosno

91 - 65

przegrana

domowy

Sobota 19.11  20:00

MKKS Żak Koszalin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

88 - 68

wygrana

domowy

Niedziela 27.11  18:00

Sensation Kotwica Kołobrzeg

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

69 - 85

przegrana

wyjazdowy

Sobota 3.12  18:00

Dziki Warszawa

Hala Koło, ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

73 - 63

przegrana

domowy

Sobota 10.12

HydroTruck Radom

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

15:00

wyjazdowy

Środa 14.12

BS Polonia Bytom

Hala Na Skarpie, Modrzewskiego 5a, 41-907 Bytom

18:00

domowy

Niedziela 18.12

Enea Basket Poznań

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

20:00

wyjazdowy

Środa 4.01

WKK Wrocław

WKK Sport Center, Czajcza 19, 51-422 Wrocław

20:00

wyjazdowy

Sobota 7.01

AZS AGH Kraków

AGH, ul. Piastowska 26 A, 30-070 Kraków

20:00

wyjazdowy

Niedziela 15.01

Start II Lublin

Hala im. Zdzisława Niedzieli, Al.Zygmuntowskie 4, 20-101 Lublin

20:00

wyjazdowy

Środa 18.01

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

19:00

domowy

Niedziela 22.01

Weegree AZS Politechnika Opolska

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

18:00

wyjazdowy

Niedziela 29.01

KKS Polonia Warszawa

Hala Koło, ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

15:00

domowy

Sobota 4.02

PGE Turów Zgorzelec

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Środa 8.02

GKS Tychy

Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy

00:00

domowy

Sobota 11.02

SKS Starogard Gdański

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 18.02

Decka Pelplin

Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Sambora 5A, 83-130 Pelplin

18:00

domowy

Sobota 25.02

Miasto Szkła Krosno

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Środa 1.03

MKKS Żak Koszalin

Hala Widowiskowa-Sportowa, ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin

18:00

wyjazdowy

Sobota 4.03

Sensation Kotwica Kołobrzeg

Hala Milenium, ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

18:00

domowy

Sobota 11.03

Dziki Warszawa

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 18.03

HydroTruck Radom

RCS Radom, Struga 63, 26-600

00:00

domowy

Sobota 25.03

BS Polonia Bytom

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 1.04

Enea Basket Poznań

CityZen, Droga Dębińska 10c, 61-555 Poznań

00:00

domowy

Środa 5.04

WKK Wrocław

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

18:00