Rekompensata za karnety z sezonu 2019/2020

0

Informujemy, że Śląsk Wrocław Basketball S.A. przygotował dwie formy rekompensaty dla posiadaczy karnetów na sezon 2019/2020.

Decyzją zarządu Energa Basket Ligi rozgrywki zostały przedwcześnie zakończone z powodu pandemii koronawirusa. Sytuacja epidemiczna spowodowała paraliż gospodarki, a co za tym idzie – duże straty finansowe zarówno po stronie klubów sportowych, jak i ich sponsorów oraz partnerów. Przez siłę wyższą wrocławscy kibice stracili możliwość obejrzenia ostatnich czterech domowych spotkań, w tym hitowo zapowiadających się meczów z Anwilem Włocławek i Stelmetem Enea BC Zielona Góra. W związku z tym Śląsk Wrocław Basketball S.A. oferuje swoim kibicom następującą formę rekompensaty:

– każdy posiadacz karnetu z sezonu 2019/2020 ma prawo do pierwokupu karnetu na sezon 2020/2021

– posiadacz karnetu z sezonu 2019/2020 ma prawo do nabycia takiego samego rodzaju karnetu na sezon 2020/2021 z 25-procentową zniżką (zostanie ona naliczona przy kupnie karnetu w serwisie biletowym po wpisaniu odpowiedniego kodu)

– jeśli posiadacz karnetu z sezonu 2019/2020 nie planuje nabywać tego samego rodzaju karnetu na nadchodzące rozgrywki, przysługują mu do wykorzystania 4 pojedyncze bilety (w formie kodu do zrealizowania w serwisie biletowym, po 1 bilecie na 1 spotkanie) – na 4 domowe mecze z Anwilem Włocławek, Stelmetem Enea BC Zielona Góra, Arged BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski i Legią Warszawa w sezonie 2020/2021

– w przypadku, gdy jedna osoba kupiła w poprzednim sezonie więcej niż jeden karnet  – formalnie to ona jest ich posiadaczem

 

OKREŚLENIE FORMY REKOMPENSATY

Klub będzie przyjmował zgłoszenia o rekompensatę w terminie od 14.07 do 30.07. Wnioski przesłane po upływie terminu nie będą rozpatrywane. Aby otrzymać rekompensatę należy wysłać na adres mailowy Hanna.stefanczuk@wks-slask.pl wiadomość zawierającą:

– imię, nazwisko, nr telefonu

– ilość przypisanych do nazwiska karnetów

– wyraźne zdjęcia awersu i rewersu karnetu (lub karnetów) wraz z dobrze widocznym nadrukiem określającym sektor, rząd i miejsce, do którego przypisany jest karnet. Jeśli posiadacz karnetu dysponuje tylko wydrukowanym potwierdzeniem jego nabycia – może przysłać jego skany lub zdjęcia, istotne jest, by na ich podstawie dało się określić rodzaj karnetu, sektor, rząd i przypisane miejsce

– dokładną informację dotyczącą wybranej formy rekompensaty. Jeśli kibic decyduje się na karnet ze zniżką – informację, czy rezerwuje to samo miejsce czy jest zainteresowany innym (przypominamy, że 25% zniżki obowiązuje jedynie na taki sam rodzaj karnetu)

W przypadku wyboru karnetu, gdy miejsce kibica zostanie zarezerwowane, otrzyma on potwierdzenie oraz kod pierwokupu. Ten kod umożliwi mu odblokowanie zarezerwowanego miejsca i naliczenie 25% zniżki na kupno karnetu, gdy ich otwarta sprzedaż zostanie już uruchomiona.

W przypadku wyboru 4 pojedynczych biletów na 4 mecze kibic otrzyma potwierdzenie swojego wyboru, a także kod, który pozwoli mu przed każdym wspomnianym spotkaniem obniżyć cenę pojedynczego biletu (na ten sam sektor, który wskazany był w jego karnecie – chyba, że inaczej stanowić będą wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczące rozlokowania publiczności na imprezach masowych) do 0 zł.

 

KARNETY NA SEZON 2020/2021

Karnety na sezon trafią do otwartej sprzedaży w pierwszej połowie sierpnia. Sprzedaż będzie prowadzona online w serwisie abilet.pl, następnie karnety dotrą do ich właścicieli pocztą. Decydując się na kupno, trzeba być jednak świadomym/świadomą ryzyka związanego z możliwością przerwania sezonu, odwołania niektórych meczów lub rozegrania ich bez publiczności z powodów epidemiologicznych. Klub nie ponosi w takim przypadku odpowiedzialności za ewentualne straty posiadaczy karnetów wywołane tzw. siłą wyższą i w razie jej wystąpienia nie odpowiada za ich rekompensatę. Kupno karnetu oznacza też zgodę na ewentualną zmianę miejsca (w obrębie sektorów należących do tego samego rodzaju karnetu) na niektórych meczach, jeśli będzie to konieczne do organizacji meczu i rozlokowania publiczności przy nadrzędnym uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Karnet na nowy sezon gwarantuje wstęp na dwa przedsezonowe sparingi w hali Orbita w sierpniu (dokładny terminarz przygotowań zaprezentujemy niebawem) oraz wszystkie mecze rundy zasadniczej ekstraklasy i 1. Ligi. Poniżej prezentujemy mapę hali Orbita oraz cennik na nowy sezon.

 

a) sektor zielony: normalny 310 zł, ulgowy 160 zł

b) sektor żółty: normalny 385 zł, ulgowy 235 zł, rodzinny 860 zł

c) sektor brązowy: normalny 460 zł, ulgowy 310 zł, rodzinny 1010 zł

d) sektor czerwony (VIP): normalny i ulgowy 1510 zł

Udostępnij:

Tagi: 201920202021karnetkarnetykoniecrozgryweksezonzwrot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

8 + 16 =