Oświadczenie klubu

1

Ostatnie informacje o zakończeniu współpracy ze sponsorem tytularnym (w związku z wygaśnięciem obowiązującej umowy), mogą budzić wśród kibiców obawy o funkcjonowanie klubu i jego start w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W związku z tym zarząd klubu postanowił wydać oficjalny komunikat.

W obligatoryjnym terminie do 12 lipca 2019 roku, Śląsk Wrocław dostarczy do zarządu Energa Basket Ligi wszelkie dokumenty finansowe i organizacyjne, niezbędne do spełnienia wymogów regulaminu i wzięcia udziału w rozgrywkach ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Drużyna WKS-u rozgrywać swoje spotkania będzie w hali „Orbita”.

– Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że przejdziemy weryfikację pozytywnie i w nadchodzących rozgrywkach wystąpimy w najwyższej klasie rozgrywkowej – dodaje Prezes Zarządu Śląsk Wrocław Basketball S.A., Michał Lizak.

Jednocześnie nadmieniamy, że rozmowy dotyczące skompletowania sztabu trenerskiego oraz większości kadry zawodników są już na finiszu. Pierwsze personalia ogłosimy w trakcie najbliższych dni.

Udostępnij:

Tagi: basketeblenergakomunikatligaoświadczeniesezonsponsortytularny

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz

trzy × 2 =