Po blisko czterech miesiącach przerwy WKS Śląsk Wrocław wraca do gry! Ruszyła sprzedaż biletów na premierowe starcie w pierwszej kolejce BKT EuroCup z Neptunasem Kłajpeda.
Przypomnijmy, że u Trójkolorowych doszło do istotnych zmian. Na ławce trenerskiej obejrzymy doświadczonego Łotysza Ainarsa Bagatskisa, a jego asystentami zostali Jacek Winnicki i Radosław Soja.
Nowe otwarcie zobaczymy także w rotacji. Do zespołu dołączyli między innymi przebojowy Issuf Sanon z reprezentacji Ukrainy, drugi najlepszy strzelec ORLEN Basket Ligi zeszłego sezonu Stefan Djordjević czy znany z występów w GTK Gliwice Kadre Gray.
Przypominamy, że posiadacze karnetów na ORLEN Basket Ligę mogą wejść na to spotkanie za darmo pokazując swój karnet. Dla karnetowiczów OBL + EuroCup wpisując kod pierwokupu w zakładce KOD RABATOWY przysługuję drugi darmowy bilet dla osoby towarzyszącej.
Zapraszamy już 30 września na godzinę 19 do Hali Stulecia!