3 mecze w cenie 2 i koszulka gratis! Mini-karnety na spotkania w Hali Stulecia już dostępne

0

 

KLIKNIJ I KUP MINI-KARNET NA TRZY ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE MECZE ŚLĄSKA W HALI STULECIA

Z okazji powrotu Śląska do słynnej Hali Stulecia oraz nadchodzącego meczowego maratonu we Wrocławiu przygotowaliśmy dla was specjalną ofertę. Kupując mini-karnet, obejrzycie wszystkie 3 świąteczno-noworoczne mecze w Hali Stulecia w cenie 2 spotkań! Dodatkowo, do 200 pierwszych zakupionych mini-karnetów dodajemy specjalną kibicowską koszulkę przygotowaną we współpracy z Browarem Stu Mostów, którą będziecie mogli odebrać podczas meczu z Joventut Badalona! Wspierajcie Śląsk we wszystkich trzech spotkaniach w wyjątkowo korzystnej cenie!

Świąteczno-noworoczny okres będzie obfitował w koszykarskie emocje w Hali Stulecia. Na przestrzeni zaledwie 11 dni do Wrocławia przyjedzie znakomity hiszpański zespół Joventut Badalona oraz dwaj medaliści mistrzostw Polski – Enea Zastal BC Zielona Góra i Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski! Mini-karnety na ten mecz możecie już kupić za pośrednictwem serwisu Abilet.pl oraz na naszej stronie internetowej w zakładce „KUP BILET”. Bilety na pojedyncze spotkania trafią do sprzedaży w czwartek.

Poniżej prezentujemy ceny biletów na pojedyncze mecze Śląska Wrocław rozgrywane w Hali Stulecia. Cena karnetu na 3 mecze to równowartość dwóch biletów na dany sektor. Uwaga! Dwa dni przed każdym z meczów ceny biletów wzrosną o 10 złotych, a mini-karnetów o 20 złotych – warto więc zakupić mini-karnet lub bilet wcześniej w promocyjnej cenie.

Cena biletu VIP uprawniająca do oglądania meczu przy linii bocznej to 200 złotych (mini-karnet w cenie 400 złotych).

Do odbioru koszulki kibica podczas meczu z Joventut Badalona będzie uprawniała grafika „ODBIERZ KOSZULKĘ KIBICA” znajdująca się na bilecie. O szczegółowym sposobie odbioru koszulki będziemy informować w najbliższych dniach.

Bilety na sektory B1 i D1 (tzw. „balkony”) oraz sektor A1 będą sprzedawane po zapełnieniu pozostałych sektorów oraz w zależności od bieżących obostrzeń dotyczących pandemii COVID-19.

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie po zakupieniu biletu o symbolicznej cenie 2 złotych.

Zgodnie z obecnymi przepisami kibice mogą zająć 50% dostępnych miejsc na hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym podczas zakupu biletów zachęcamy wszystkich zaszczepionych kibiców do złożenia deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 – pozwoli to wejść na wydarzenie większej liczbie osób.

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.

Udostępnij:

Tagi: 7DAYS EuroCupbiletbiletyeblenerga basket ligaHala Stuleciakarnetkarnetymini-karnetyplkśląskwksWKS Śląsk Wrocławwrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz