Drodzy Kibice! Dziękujemy za wspólny sezon 2019/20!

0

Drodzy Kibice! Na nieszczęście nas wszystkich ten sezon zakończył się przedwcześnie. Kierunek, jaki obraliśmy w ostatnich miesiącach i wspólna determinacja, która prowadziła nas do odbudowy „Twierdzy Wrocław” dają jednak powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mimo słabego początku sezonu na kolejnych meczach razem udawało nam się wypełniać halę Orbita nie tylko kibicami, ale i emocjami oraz pasją – tym, co w koszykówce najważniejsze.

W tym miejscu w imieniu wszystkich zawodników, trenerów, członków sztabu i wszystkich pracowników klubu pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie każdemu Kibicowi, który dołożył w tym sezonie swoją cegiełkę do odbudowy Śląska. Szczególne podziękowania należą się członkom KWK, który byli z nami również na wyjeździe we Włocławku. Wdzięczni jesteśmy jednak każdemu, kogo mogliśmy gościć w minionych rozgrywkach na trybunach hali Orbita. Bez Waszego wsparcia ten wynik nie byłby możliwy!

W tym momencie nieznana jest przyszłość zarówno rozgrywek sportowych, jak i poszczególnych klubów czy zawodników, ale głowa do góry! Nie mamy wątpliwości, że niezależnie od okoliczności już niedługo ponownie spotkamy się przy parkiecie, by wspólnie emocjonować się basketem. A na koniec z całych sił krzyknąć: „CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA!”.

Udostępnij:

Tagi: 20192020dopingdziękujemyfanikibicekoniecpodziękowaniesezon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz

5 + one =