Aleksander Dziewa wyróżniony!

0

Aleksander Dziewa został nominowany do nagrody Sportowca Roku 2020 na Dolnym Śląsku w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Wrocławską! By zagłosować na naszego zawodnika, należy wysłać SMS-a o treści SNW.15 na numer 72355 lub zagłosować online pod tym linkiem.

O kolejności decydują głosy kapituły oraz głosy czytelników, które można oddawać do 20 stycznia do godziny 22:00. Laureatów 68. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku poznamy na przełomie stycznia i lutego podczas gali, która transmitowana będzie w internecie. Więcej szczegółów tutaj.

Olek, czyli najlepszy debiutant zeszłego sezonu Energa Basket Ligi w głosowaniu dziennikarzy, został także powołany przez Mike’a Taylora do szerokiej kadry reprezentacji Polski na lutowe mecze z Hiszpanią i Rumunią. Naszemu zawodnikowi gratulujemy wyróżnień i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Hej Śląsk!

Udostępnij:

Tagi: aleksanderaleksander dziewadziewaeblenerga basket ligagazeta wrocławskagwrnominacjaplebiscytplkpowołaniereprezentacja polskiśląskśląsk wrocławsportowiec rokuwkswrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz

15 + 20 =