Energa Basket Liga

1965

1970

1977

1979

1980

1981

1987

1991

1992

1993

1994

1996

1998

1999

2000

2001

2002

Wiosenne hity Orbity odwołane

0

Decyzją Zarządu Polskiej Ligi Koszykówki SA, organizatora rozgrywek Energa Basket Ligi, rywalizacja o Mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2020 zostanie zawieszona od 12 do 25 marca 2020 r.. Oznacza to, że #ŚwiętaWojna z Anwilem Włocławek nie zostanie rozegrana w pierwotnie planowanym terminie (17 marca).

Poniżej informacja dotycząca zwrotu pieniędzy za bilety na to spotkanie:

  • Serwis KupBilet uruchomił specjalny formularz umożliwiający zwrot biletów. Osoby posiadające konto w serwisie muszą się na nie zalogować, wybrać zakładkę „Moje zamówienia” i wypełnić wspomniany formularz.
  • Osoby nieposiadające konta w serwisie otrzymały na adres mailowy, który podały przy zakupie biletów, jednorazowy login do serwisu. Po wejściu na stronę kupbilet.pl należy wybrać opcję „zapomniałem hasła”, wpisać powyższy login i wygenerować hasło do konta. Po zalogowaniu się również należy wejść w zakładkę „Moje zamówienia” i wypełnić formularz zwrotu biletów.
  • Osoby, które kupiły bilety w punktach stacjonarnych, mogą zwracać bilety W TYCH SAMYCH PUNKTACH, w których kupiły wejściówki. Pracownicy punktów zostali poinformowani o uruchomionych procedurach zwrotu biletów.

Odnośnie ewentualnych rekompensat dla karnetowiczów, na ten moment jest za wcześnie, by cokolwiek stwierdzić. Mecze Energa Basket Ligi zaplanowane na najbliższe dwa tygodnie zostały odwołane, natomiast w przypadku znacznego pogorszenia sytuacji z koronawirusem możliwe jest nawet przedwczesne zakończenie rozgrywek. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i może kilkukrotnie zmienić się w ciągu najbliższych dni/tygodni, dlatego na razie nie jesteśmy w stanie podać jakichkolwiek konkretów. Decyzja co do ewentualnych rekompensat zapadnie najprawdopodobniej po sezonie.

Przygotowaliśmy na to spotkanie mnóstwo atrakcji i wydarzeń towarzyszących, chcąc, by powrót #ŚwiętaWojna po latach był dla nas wszystkich wyjątkowy. Niestety w obliczu zagrożenia koronawirusem wszyscy przegraliśmy z siłą wyższą. O ewentualnych dalszych ważnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. Oficjalny komunikat PLK można przeczytać tutaj.

Udostępnij:

Tagi: basketenergakibicekomunikatkoronakoronawirusligameczeorbitaplkpublicznośćwirus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz

4 + twenty =