1 Liga Mężczyzn

Sezon 2020/2021
domowy

Niedziela 27.09

KS Księżak Łowicz

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

20:00

domowy

Sobota 3.10

Rawlplug Sokół Łańcut

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

domowy

Sobota 10.10

GKS Tychy

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Środa 14.10

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Hala OSiR, ul. Kusocińskiego 2, 57-300 Kłodzko

19:30

domowy

Sobota 17.10

Weegree AZS Politechnika Opolska

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

domowy

Sobota 24.10

Pogoń Prudnik

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 31.10

Miasto Szkła Krosno

Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Bursaki 29, 38-400 Krosno

18:00

domowy

Sobota 7.11

Decka Pelplin

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Środa 11.11

Dziki Warszawa

Hala Sportowa "Koło", ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

18:00

domowy

Sobota 14.11

Energa Kotwica Kołobrzeg

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 21.11

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

00:00

domowy

Sobota 28.11

TS Wisła Chemart Kraków

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 5.12

WKK Wrocław

WKK Sport Center, Czajcza 19, 51-422 Wrocław

00:00

domowy

Sobota 12.12

Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 19.12

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

18:00

wyjazdowy

Sobota 2.01

KS Księżak Łowicz

Hala OSiR nr 1, Jana Pawła II 3, 99-400 Łowicz

18:00

wyjazdowy

Sobota 9.01

Rawlplug Sokół Łańcut

MOSiR Łańcut, Armii Krajowej 57, 37-100 Łańcut

17:30

wyjazdowy

Sobota 16.01

GKS Tychy

Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy

18:00

domowy

Środa 20.01

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 23.01

Weegree AZS Politechnika Opolska

Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76/9A, 45-758 Opole

17:30

wyjazdowy

Sobota 30.01

Pogoń Prudnik

Obuwnik, ul. Łucznicza 1, 48-200 Prudnik

17:30

domowy

Sobota 6.02

Miasto Szkła Krosno

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 13.02

Decka Pelplin

Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Sambora 5A, 83-130 Pelplin

00:00

domowy

Sobota 20.02

Dziki Warszawa

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 27.02

Energa Kotwica Kołobrzeg

Hala Milenium, E. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

18:00

domowy

Sobota 6.03

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 13.03

TS Wisła Chemart Kraków

Hala Główna TS Wisła, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

00:00

domowy

Sobota 20.03

WKK Wrocław

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 27.03

Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

18:00

domowy

Środa 31.03

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

00:00