Suzuki 1. Liga Mężczyzn

Sezon 2021/2022
domowy

Poniedziałek 27.09  19:00

PGE Turów Zgorzelec

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

142 - 54

wygrana

domowy

Sobota 2.10  12:00

Decka Pelplin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

87 - 62

wygrana

wyjazdowy

Sobota 9.10  16:00

Miasto Szkła Krosno

Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Bursaki 29, 38-400 Krosno

101 - 87

przegrana

domowy

Niedziela 17.10  19:00

AZS UMCS Start II Lublin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

88 - 92

przegrana

wyjazdowy

Czwartek 4.11  18:30

Weegree AZS Politechnika Opolska

Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76/9A, 45-758 Opole

83 - 71

przegrana

domowy

Niedziela 24.10  19:00

Dziki Warszawa

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

64 - 59

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 31.10  17:00

KS Księżak Łowicz

Hala OSiR nr 1, Jana Pawła II 3, 99-400 Łowicz

95 - 81

przegrana

domowy

Niedziela 7.11  19:00

SKS Starogard Gdański

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

79 - 81

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 14.11  17:00

Znicz Basket Pruszków

Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

76 - 81

wygrana

wyjazdowy

Środa 17.11  17:00

WKK Wrocław

WKK Sport Center, Czajcza 19, 51-422 Wrocław

70 - 82

wygrana

domowy

Środa 24.11  18:00

Rawlplug Sokół Łańcut

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

84 - 74

wygrana

wyjazdowy

Wtorek 30.11  18:00

GKS Tychy

Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy

88 - 77

przegrana

wyjazdowy

Piątek 10.12  19:45

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

85 - 71

przegrana

domowy

Środa 15.12  18:00

Sensation Kotwica Kołobrzeg

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

87 - 88

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 19.12  18:00

AZS AGH Kraków

AGH, ul. Piastowska 26 A, 30-070 Kraków

69 - 72

wygrana

domowy

Czwartek 10.02  18:00

MKKS Żak Koszalin

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

61 - 69

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 9.01  15:00

PGE Turów Zgorzelec

PGE Turów Arena, ul. Lubańska 9A, 59-900 Zgorzelec

84 - 70

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 16.01  17:00

Decka Pelplin

Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Sambora 5A, 83-130 Pelplin

73 - 87

wygrana

domowy

Wtorek 22.02  19:00

Miasto Szkła Krosno

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

82 - 83

przegrana

wyjazdowy

Sobota 29.01  18:00

AZS UMCS Start II Lublin

Hala im. Zdzisława Niedzieli, Al.Zygmuntowskie 4, 20-101 Lublin

71 - 91

wygrana

domowy

Środa 2.02  15:00

Weegree AZS Politechnika Opolska

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

99 - 95

wygrana

wyjazdowy

Środa 16.02  16:00

Dziki Warszawa

Hala Koło, ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

81 - 73

przegrana

domowy

Poniedziałek 14.02  18:00

KS Księżak Łowicz

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

96 - 86

wygrana

wyjazdowy

Środa 16.03  19:00

SKS Starogard Gdański

Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański

98 - 81

przegrana

domowy

Piątek 25.02  19:30

Znicz Basket Pruszków

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

89 - 86

wygrana

domowy

Środa 2.03  18:00

WKK Wrocław

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

77 - 90

przegrana

wyjazdowy

Sobota 5.03  17:30

Rawlplug Sokół Łańcut

MOSiR Łańcut, Armii Krajowej 57, 37-100 Łańcut

109 - 102

przegrana

domowy

Niedziela 13.03  13:30

GKS Tychy

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

94 - 77

wygrana

domowy

Środa 23.03  19:00

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

95 - 100

przegrana

wyjazdowy

Środa 30.03  19:00

Sensation Kotwica Kołobrzeg

Hala Milenium, E. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

86 - 73

przegrana

domowy

Niedziela 3.04  13:00

AZS AGH Kraków

Kosynierka, Mieszczańska 4, 50-201 Wrocław

83 - 68

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 10.04  18:00

MKKS Żak Koszalin

Hala Widowiskowo - Sportowa w Koszalinie, ul. Śniadeckich 4 , 75-453 Koszalin

84 - 80

przegrana