Energa Basket Liga

1965

1970

1977

1979

1980

1981

1987

1991

1992

1993

1994

1996

1998

1999

2000

2001

2002

Rozgrywki

Sezon 2019/2020
domowy

Czwartek 26.09  17:40

HydroTruck Radom

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

111 - 95

wygrana

wyjazdowy

Sobota 5.10  19:00

MKS Dąbrowa Górnicza

HWS Centrum, Al. Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

98 - 94

przegrana

domowy

Niedziela 13.10  12:30

King Szczecin

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

73 - 83

przegrana

domowy

Sobota 19.10  12:30

Asseco Arka Gdynia

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

83 - 85

przegrana

wyjazdowy

Czwartek 24.10  17:30

Polpharma Starogard Gdański

Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański

82 - 99

wygrana

wyjazdowy

Sobota 2.11  16:00

PGE Spójnia Stargard

OSiR, ul. Pierwszej Brygady 1, 73-110 Stargard

79 - 82

wygrana

domowy

Czwartek 7.11  20:20

Trefl Sopot

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

71 - 87

przegrana

domowy

Niedziela 17.11

GTK Gliwice

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

19:30

wyjazdowy

Niedziela 24.11

Anwil Włocławek

Hala Mistrzów, Chopina 8, 87-800 Włocławek

17:30

domowy

Niedziela 1.12

Start Lublin

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

17:30

wyjazdowy

Piątek 6.12

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

SP nr 2, ul. Wrocławska 51 , 63-400 Ostrów Wielkopolski

00:00

domowy

Sobota 14.12

Polski Cukier Toruń

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

wyjazdowy

Czwartek 19.12

Legia Warszawa

Hala Sportowa "Koło", ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

00:00

domowy

Niedziela 29.12

Enea Astoria Bydgoszcz

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

wyjazdowy

Czwartek 2.01

Stelmet Enea BC Zielona Góra

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra

00:00

wyjazdowy

Niedziela 12.01

HydroTruck Radom

MOSiR, ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom

00:00

domowy

Piątek 17.01

MKS Dąbrowa Górnicza

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

wyjazdowy

Niedziela 26.01

King Szczecin

Netto Arena, Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

00:00

wyjazdowy

Niedziela 2.02

Asseco Arka Gdynia

Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-304 Gdynia

00:00

domowy

Poniedziałek 10.02

Polpharma Starogard Gdański

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

domowy

Niedziela 1.03

PGE Spójnia Stargard

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 7.03

Trefl Sopot

Ergo Arena, ul. Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot

00:00

wyjazdowy

Środa 1.04

GTK Gliwice

Mała Arena Gliwice, Akademicka 50, 44-100 Gliwice

00:00

domowy

Wtorek 17.03

Anwil Włocławek

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

wyjazdowy

Niedziela 22.03

Start Lublin

MOSiR Globus, Kazimierza Wielkiego 8, 20-611 Lublin

00:00

domowy

Niedziela 29.03

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 4.04

Polski Cukier Toruń

Arena Toruń, ul. Gen. J. Bema 73/89, 87-100 Toruń

00:00

domowy

Środa 8.04

Legia Warszawa

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 11.04

Enea Astoria Bydgoszcz

Artego Arena, Toruńska 59, Bydgoszcz

00:00

domowy

Sobota 14.03

Stelmet Enea BC Zielona Góra

Hala Orbita, Wejherowska 34, Wrocław

00:00

domowy

Niedziela 30.09  19:00

Polfarmex Kutno

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

87 - 77

wygrana

wyjazdowy

Piątek 5.10  18:00

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

56 - 81

wygrana

domowy

Sobota 13.10  18:00

Jamalex Polonia 1912 Leszno

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

86 - 82

wygrana

domowy

Środa 17.10  19:30

GKS Tychy

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

94 - 61

wygrana

wyjazdowy

Sobota 20.10  18:00

SKK Siedlce

ARMS, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce

102 - 104

wygrana

wyjazdowy

Sobota 27.10  19:30

KS Księżak Syntex Łowicz

Hala OSiR nr 1, Jana Pawła II 3, 99-400 Łowicz

77 - 100

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 4.11  19:00

AZS AGH Oknoplast Kraków

AGH, ul. Piastowska 26 A, 30-070 Kraków

97 - 88

przegrana

domowy

Środa 7.11  19:30

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

91 - 78

wygrana

wyjazdowy

Sobota 10.11  17:00

Biofarm Basket Poznań

CityZen, Droga Dębińska 10c, 61-555 Poznań

70 - 79

wygrana

domowy

Wtorek 30.10  19:30

Energa Kotwica Kołobrzeg

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

101 - 80

wygrana

wyjazdowy

Sobota 24.11  17:30

Pogoń Prudnik

Obuwnik, ul. Łucznicza 1, 48-200 Prudnik

87 - 80

przegrana

domowy

Sobota 1.12  19:00

STK Czarni Słupsk

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

96 - 83

wygrana

wyjazdowy

Sobota 8.12  18:00

Enea Astoria Bydgoszcz

Artego Arena, Toruńska 59, Bydgoszcz

86 - 91

wygrana

domowy

Sobota 15.12  18:00

WKK Wrocław

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

91 - 72

wygrana

wyjazdowy

Sobota 22.12  17:30

Rawlplug Sokół Łańcut

MOSiR Łańcut, Armii Krajowej 57, 37-100 Łańcut

82 - 79

przegrana

wyjazdowy

Sobota 5.01  17:30

Polfarmex Kutno

Hala Sportowa SP nr 9, ul. Jagiełły 6, 99-300 Kutno

63 - 90

wygrana

domowy

Sobota 12.01  18:00

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

90 - 76

wygrana

wyjazdowy

Sobota 19.01  18:00

Jamalex Polonia 1912 Leszno

Trapez, ul. Zygmunta Starego 1, 64-100 Leszno

88 - 102

wygrana

wyjazdowy

Środa 23.01  19:00

GKS Tychy

Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy

97 - 84

przegrana

domowy

Niedziela 27.01  20:00

SKK Siedlce

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

121 - 79

wygrana

domowy

Sobota 2.02  18:00

KS Księżak Syntex Łowicz

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

123 - 88

wygrana

domowy

Środa 6.03  18:30

AZS AGH Oknoplast Kraków

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

72 - 52

wygrana

wyjazdowy

Środa 13.02  19:45

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

75 - 72

przegrana

domowy

Niedziela 17.02  19:00

Biofarm Basket Poznań

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

86 - 70

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 24.02  17:00

Energa Kotwica Kołobrzeg

Hala Milenium, E. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

80 - 76

przegrana

domowy

Piątek 1.03  20:00

Pogoń Prudnik

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

98 - 75

wygrana

wyjazdowy

Sobota 9.03  18:00

STK Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

80 - 71

przegrana

domowy

Niedziela 17.03  19:00

Enea Astoria Bydgoszcz

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

101 - 92

wygrana

wyjazdowy

Sobota 23.03  18:00

WKK Wrocław

WKK Sport Center, Czajcza 19, 51-422 Wrocław

80 - 93

wygrana

domowy

Niedziela 31.03  18:00

Rawlplug Sokół Łańcut

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

105 - 71

wygrana

domowy

Sobota 6.04  15:00

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

94 - 72

wygrana

domowy

Niedziela 7.04  15:00

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

94 - 85

wygrana

wyjazdowy

Sobota 13.04  17:00

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

100 - 91

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 14.04  17:00

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

65 - 86

wygrana

domowy

Sobota 27.04  18:00

STK Czarni Słupsk

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

85 - 80

wygrana

domowy

Niedziela 28.04  18:00

STK Czarni Słupsk

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

72 - 86

przegrana

wyjazdowy

Sobota 4.05  19:00

STK Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

76 - 85

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 5.05  19:00

STK Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

103 - 101

przegrana

domowy

Środa 8.05  18:00

STK Czarni Słupsk

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

82 - 81

wygrana

domowy

Sobota 11.05  19:00

Enea Astoria Bydgoszcz

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

79 - 97

przegrana

domowy

Niedziela 12.05  19:00

Enea Astoria Bydgoszcz

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

85 - 86

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 19.05  17:00

Enea Astoria Bydgoszcz

Artego Arena, Toruńska 59, Bydgoszcz

86 - 77

przegrana