Rozgrywki

Sezon 2018/2019
Filter
  • All
  • 2018
  • 2019
na miejscu

Niedziela 30.09  19:00

Polfarmex Kutno

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

87 - 77

wygrana

wyjazdowy

Piątek 5.10  18:00

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

56 - 81

wygrana

na miejscu

Sobota 13.10  18:00

Jamalex Polonia 1912 Leszno

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

86 - 82

wygrana

na miejscu

Środa 17.10  19:30

GKS Tychy

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

94 - 61

wygrana

wyjazdowy

Sobota 20.10  18:00

SKK Siedlce

OSiR, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce

102 - 104

wygrana

wyjazdowy

Sobota 27.10  19:30

KS Księżak Syntex Łowicz

Hala OSiR nr 1, Jana Pawła II 3, 99-400 Łowicz

77 - 100

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 4.11  19:00

AZS AGH Kraków

AGH, ul. Piastowska 26 A, 30-070 Kraków

97 - 88

przegrana

na miejscu

Środa 7.11  19:30

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

91 - 78

wygrana

wyjazdowy

Sobota 10.11  17:00

Biofarm Basket Poznań

CityZen, Droga Dębińska 10c, 61-555 Poznań

70 - 79

wygrana

na miejscu

Wtorek 30.10  19:30

Energa Kotwica Kołobrzeg

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

101 - 80

wygrana

wyjazdowy

Sobota 24.11  17:30

Pogoń Prudnik

Obuwnik, ul. Łucznicza 1, 48-200 Prudnik

87 - 80

przegrana

na miejscu

Sobota 1.12  19:00

STK Czarni Słupsk

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

96 - 83

wygrana

wyjazdowy

Sobota 8.12  18:00

Enea Astoria Bydgoszcz

Artego Arena, Toruńska 59, Bydgoszcz

86 - 91

wygrana

na miejscu

Sobota 15.12  18:00

WKK Wrocław

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

91 - 72

wygrana

wyjazdowy

Sobota 22.12  17:30

Rawlplug Sokół Łańcut

MOSiR, Armii Krajowej 57, 37-100 Łańcut

82 - 79

przegrana

wyjazdowy

Sobota 5.01  17:30

Polfarmex Kutno

Hala Sportowa SP nr 9, ul. Jagiełły 6, 99-300 Kutno

63 - 90

wygrana

na miejscu

Sobota 12.01  18:00

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

90 - 76

wygrana

wyjazdowy

Sobota 19.01  18:00

Jamalex Polonia 1912 Leszno

Trapez, ul. Zygmunta Starego 1, 64-100 Leszno

88 - 102

wygrana

wyjazdowy

Środa 23.01  19:00

GKS Tychy

Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy

97 - 84

przegrana

na miejscu

Niedziela 27.01  20:00

SKK Siedlce

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

121 - 79

wygrana

na miejscu

Sobota 2.02  18:00

KS Księżak Syntex Łowicz

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

123 - 88

wygrana

na miejscu

Środa 6.03

AZS AGH Kraków

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Środa 13.02  19:45

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

75 - 72

przegrana

na miejscu

Niedziela 17.02

Biofarm Basket Poznań

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

19:00

wyjazdowy

Niedziela 24.02

Energa Kotwica Kołobrzeg

Hala Milenium, E. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

17:00

na miejscu

Sobota 2.03

Pogoń Prudnik

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 9.03

STK Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

18:00

na miejscu

Sobota 16.03

Enea Astoria Bydgoszcz

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

00:00

wyjazdowy

Sobota 23.03

WKK Wrocław

WKK Sport Center, Czajcza 19, 51-422 Wrocław

18:00

na miejscu

Niedziela 31.03

Rawlplug Sokół Łańcut

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

18:00