Energa Basket Liga

Sezon 2021/2022
wyjazdowy

Niedziela 5.09  20:30

Enea Zastal BC Zielona Góra

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra

81 - 71

przegrana

wyjazdowy

Niedziela 12.09  17:30

Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

ArenaOstrów, Andrzeja Kowalczyka 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski

83 - 74

przegrana

domowy

Poniedziałek 20.09  19:00

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

90 - 81

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 26.09  17:30

Asseco Arka Gdynia

Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-304 Gdynia

65 - 80

wygrana

domowy

Niedziela 3.10  17:30

Anwil Włocławek

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

74 - 80

przegrana

wyjazdowy

Sobota 9.10  18:00

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

89 - 79

przegrana

wyjazdowy

Czwartek 14.10  19:30

King Szczecin

Netto Arena, Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

99 - 83

przegrana

domowy

Sobota 23.10  15:30

MKS Dąbrowa Górnicza

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

102 - 60

wygrana

domowy

Sobota 30.10  17:30

Trefl Sopot

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

77 - 67

wygrana

wyjazdowy

Sobota 6.11  20:30

Legia Warszawa

OSiR Warszawa Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa

73 - 87

wygrana

domowy

Środa 15.09  18:00

Twarde Pierniki Toruń

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

68 - 70

przegrana

domowy

Niedziela 21.11  17:30

GTK Gliwice

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

106 - 74

wygrana

domowy

Piątek 3.12  17:30

PGE Spójnia Stargard

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

105 - 90

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 12.12  17:30

HydroTruck Radom

Radomskie Centrum Sportu, Struga 63, 26-600 Radom

64 - 67

wygrana

domowy

Sobota 18.12  20:40

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

84 - 76

wygrana

domowy

Poniedziałek 27.12  19:00

Enea Zastal BC Zielona Góra

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

85 - 88

przegrana

domowy

Niedziela 30.01  17:30

Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

79 - 69

wygrana

wyjazdowy

Czwartek 3.03  18:00

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz

77 - 88

wygrana

domowy

Sobota 15.01  17:30

Asseco Arka Gdynia

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

86 - 63

wygrana

wyjazdowy

Sobota 22.01  17:30

Anwil Włocławek

Hala Mistrzów, Chopina 8, 87-800 Włocławek

97 - 89

przegrana

domowy

Piątek 28.01  20:00

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

96 - 84

wygrana

domowy

Niedziela 6.02  17:30

King Szczecin

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

85 - 74

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 13.02  20:00

MKS Dąbrowa Górnicza

HWS Centrum, Al. Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

87 - 88

wygrana

wyjazdowy

Sobota 5.03  17:30

Trefl Sopot

Ergo Arena, ul. Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot

89 - 102

wygrana

domowy

Sobota 12.03  17:30

Legia Warszawa

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

78 - 91

przegrana

wyjazdowy

Sobota 19.03  19:30

Twarde Pierniki Toruń

Arena Toruń, ul. Gen. J. Bema 73/89, 87-100 Toruń

86 - 95

wygrana

wyjazdowy

Sobota 26.03  15:30

GTK Gliwice

Mała Arena Gliwice, Akademicka 50, 44-100 Gliwice

61 - 89

wygrana

wyjazdowy

Niedziela 3.04  19:30

PGE Spójnia Stargard

OSiR, ul. Pierwszej Brygady 1, 73-110 Stargard

86 - 73

przegrana

domowy

Sobota 9.04  17:30

HydroTruck Radom

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

106 - 94

wygrana

wyjazdowy

Środa 13.04  17:30

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

MOSiR Globus, Kazimierza Wielkiego 8, 20-611 Lublin

85 - 67

przegrana

wyjazdowy

Sobota 16.04  17:30

Enea Zastal BC Zielona Góra

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra

103 - 90

przegrana

wyjazdowy

Poniedziałek 18.04  15:30

Enea Zastal BC Zielona Góra

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra

85 - 83

przegrana

domowy

Poniedziałek 25.04  19:00

Enea Zastal BC Zielona Góra

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

95 - 68

wygrana

domowy

Środa 27.04  19:00

Enea Zastal BC Zielona Góra

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

87 - 80

wygrana

wyjazdowy

Sobota 30.04  20:30

Enea Zastal BC Zielona Góra

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra

80 - 86

wygrana

wyjazdowy

Wtorek 3.05  20:30

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

57 - 77

wygrana

wyjazdowy

Czwartek 5.05  17:30

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

66 - 91

wygrana

domowy

Niedziela 8.05  20:40

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

60 - 123

przegrana

domowy

Wtorek 10.05  20:20

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

69 - 89

przegrana

wyjazdowy

Piątek 13.05  17:40

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Hala Gryfia, Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

71 - 81

wygrana

domowy

Wtorek 17.05

Legia Warszawa

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

20:40

domowy

Czwartek 19.05

Legia Warszawa

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

20:40

wyjazdowy

Niedziela 22.05

Legia Warszawa

OSiR Warszawa Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa

20:40

wyjazdowy

Wtorek 24.05

Legia Warszawa

OSiR Warszawa Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa

20:40

domowy

Piątek 27.05

Legia Warszawa

Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

20:40

wyjazdowy

Niedziela 29.05

Legia Warszawa

OSiR Warszawa Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa

20:40

domowy

Wtorek 31.05

Legia Warszawa

Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

20:40